Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sie ostatnio #!$%@? to ja nie wiem. 24 lata, prawiczek, z ryja calkiem calkiem, ostatnio probowalem wyjsc z #tfwnogf i spotykalem sie z dziewcznami z #tinder. Nie chce klamac, wiec jak pojawialy sie pytania o przeszlosc w sprawie #zwiazki i #seks to mowilem, ze nie mialem dziewczyny. Kontakty sie oczywiscie urywaly ale #!$%@?, albo mnie pokocha takim jakim jestem, albo wcale. Ale od dluzszego czasu zaczalem dostawac malutko matchy na tinderze, mysle o co chodzi. Ostatnio byla impreza rodzina i kuzynka sie #!$%@? ze mnie to pytam o co chodzi. I wyszlo, ze te listy nieruchajacych o ktorych pisal @wyjde_z_przegrywu naprawde istnieja i tam trafilem. I dlatego mam tak malo matchy... Ja #!$%@? #rozowepaski odebralyscie mi wiare w ludzkosc. Tak wam #!$%@? przeszkadza, ze 24 lata bylem sam?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 195
@AnonimoweMirkoWyznania: @Trawker:I potem wielkie zdziwienie, dlaczego mężczyźni mają wyższy odsetek samobójstw. Może od razu niech przypinają prawiczkom/ nieatrakcyjnym/ biednym jakiś symbol, jak gwiazdę dawida. Chyba już kiedyś było to stosowane...
( ͡° ʖ̯ ͡°)

@mirkoczan: To "dyskryminacja pozytywna", więc wszystko w porządku. Białego, heteroseksualnego mężczyznę można obrażać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@As_Pancerny: niestety brzydcy, nieruchajacy i niscy nie rozumieja zasad gry i zasad poprawnosci politycznej. Nie chce niskiego? Czekaj, czekaj, przypomnijmy sobie filozofie Hitlera, kogo uwazal za nadczlowieka? Wysokich, niebieskoich. blondynow, co za tym idzie? A idzie to, ze rozowy wspiera ideologie nazizmu. Wiekszosc rozowych ma lewicowe poglady, powtarzac to milion razy a beda ssaly kazdemu napotkanemu Tyrionowi.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ej, może jestem dziwaczką, ale o co chodzi z prawiczkami? Przecież seksu człowiek się uczy.
Czy świadomość, że uczycie się razem, że druga osoba (czy to prawiczek czy dziewica) przeżywa swoje pierwsze razy z Tobą nie jest niesamowita?
Nawet jeśli kilka pierwszych stosunków nie wyjdzie to w końcu przyjdzie czas na super seksy.
Jeśli takie listy rzeczywiście istnieją to są one listami hańby dla twórców i ludzi, którzy przyczyniają się