Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sie ostatnio o------o to ja nie wiem. 24 lata, prawiczek, z ryja calkiem calkiem, ostatnio probowalem wyjsc z #tfwnogf i spotykalem sie z dziewcznami z #tinder. Nie chce klamac, wiec jak pojawialy sie pytania o przeszlosc w sprawie #zwiazki i #s--s to mowilem, ze nie mialem dziewczyny. Kontakty sie oczywiscie urywaly ale c--j, albo mnie pokocha takim jakim jestem, albo wcale. Ale od dluzszego czasu zaczalem dostawac malutko matchy na tinderze, mysle o co chodzi. Ostatnio byla impreza rodzina i kuzynka sie podsmiechuje ze mnie to pytam o co chodzi. I wyszlo, ze te listy nieruchajacych o ktorych pisal @wyjde_z_przegrywu naprawde istnieja i tam trafilem. I dlatego mam tak malo matchy... Ja p------e #rozowepaski odebralyscie mi wiare w ludzkosc. Tak wam k------o przeszkadza, ze 24 lata bylem sam?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@login_konto: Może jestem idealistką ale dla mnie to naprawdę trochę pieprzenie.
Przykład jak najbardziej spoko, dzięki!
Tylko na wolumen składa się wiele różnych okoliczności. Dlatego fakt, czy ktoś jest prawiczkiem czy nie, moim zdaniem nie jest miarodajny.
Dlatego trochę mi przykro gdy czytam takie wpisy.
  • Odpowiedz
@RuskaKarafka: Domyślam się że to była hiperbola i chodziło o zwykły podryw. Wiadomo, nie będę się kłócił że przystojny facet i ładna dziewczyna mają łatwiej, to chyba nie ulega żadnej wątpliwości :D
Ale śmiesznie by było tak chodzić i pytać laski w klubie xD
  • Odpowiedz
@PerfectM: nie, cham jest chamem. Bez znaczenia jest przy tym wygląd, status materialny czy cokolwiek innego. Chamstwa się nie usprawiedliwia.
Czy piękna chamska dziewczyna jest pewna siebie a chamska brzydka jest po prostu chamska?
Nie, obie są dokładnie takie same i w tym wypadku na pierwszą nawet nie koniecznie przyjemniej popatrzeć. Bo jest zwykłą chamką.
  • Odpowiedz
@chamaleon: No oczywiście że nie ;) ale w codziennym życiu liczy się pierwsze wrażenie. Gdy z kimś przebywamy dłużej np. w pracy liczy się dla nas jego osobowość a to czy jest bogaty i ładny / przystojny nie ma znaczenia ale podczas pierwszej randki, zaproszenia na kawę, spotkania przy barze na imprezie decyduje pierwsze wrażenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz