Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sie ostatnio #!$%@? to ja nie wiem. 24 lata, prawiczek, z ryja calkiem calkiem, ostatnio probowalem wyjsc z #tfwnogf i spotykalem sie z dziewcznami z #tinder. Nie chce klamac, wiec jak pojawialy sie pytania o przeszlosc w sprawie #zwiazki i #seks to mowilem, ze nie mialem dziewczyny. Kontakty sie oczywiscie urywaly ale #!$%@?, albo mnie pokocha takim jakim jestem, albo wcale. Ale od dluzszego czasu zaczalem dostawac malutko matchy na tinderze, mysle o co chodzi. Ostatnio byla impreza rodzina i kuzynka sie #!$%@? ze mnie to pytam o co chodzi. I wyszlo, ze te listy nieruchajacych o ktorych pisal @wyjde_z_przegrywu naprawde istnieja i tam trafilem. I dlatego mam tak malo matchy... Ja #!$%@? #rozowepaski odebralyscie mi wiare w ludzkosc. Tak wam #!$%@? przeszkadza, ze 24 lata bylem sam?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 195
@11mac11: o, to zupełnie jak mężczyźni.
No ok, łapię w tym przypadku. Ale kompletnie nie w przypadkach, też opisywanych na AMW, że choć robiło się poważnie, to dziewczyna urywala kontakt gdy dowiadywała się, że chłopak jest prawnikiem.
@chamaleon: nigdzie nie twierdzę że z facetami jest inaczej chociaż jest ;) Mówiąc wprost, nawet jak dziewczyna jest słaba to sobie porucha i elo. W te zarzutki z AMW nie ma co wierzyć. Lubie czytać dla pośmiania ale branie na serio tych pierdół jest niepoważne ;) Traktuj to jako drobny element rozrywki w ciągu dnia ;)
@11mac11: selekcja treści, jasna sprawa ;)
Tylko naprawdę czasami mam wrażenie, że ludzie (zarówno niebiescy jak i różowe) sami wpędzają się w kompleksy i że strasznie dużo tu generalizowania.
@chamaleon: Wytłumacze Ci to na prostym przykładzie.
To jak z kupnem instrumentu giełdowego, np. akcji jakiejś spółki. Laski nie bawią się w analizę fundamentalną danej spółki. Nie korzystają nawet z analizy technicznej. Patrzą tylko na aktualną cenę i wolumen (powiedzmy że jest to ilość transakcji w ostatniej minucie).
Aktualna cena to to jak facet się prezentuje. Jak wygląda, czy potrafi rozmawiać itd.
Wolumen to ile lasek jest nim zainteresowanych. Widząc zerowy
@RuskaKarafka: Gdzie są takie kluby? Chętnie dowiem się czy jestem przystojny. Będę pytał każdą laskę czy mi obciągnie xD i jak nie skończę z drinkiem na twarzy to jestem przystojny. Zrobię bilans i będę wiedział xD