Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sie ostatnio o------o to ja nie wiem. 24 lata, prawiczek, z ryja calkiem calkiem, ostatnio probowalem wyjsc z #tfwnogf i spotykalem sie z dziewcznami z #tinder. Nie chce klamac, wiec jak pojawialy sie pytania o przeszlosc w sprawie #zwiazki i #s--s to mowilem, ze nie mialem dziewczyny. Kontakty sie oczywiscie urywaly ale c--j, albo mnie pokocha takim jakim jestem, albo wcale. Ale od dluzszego czasu zaczalem dostawac malutko matchy na tinderze, mysle o co chodzi. Ostatnio byla impreza rodzina i kuzynka sie podsmiechuje ze mnie to pytam o co chodzi. I wyszlo, ze te listy nieruchajacych o ktorych pisal @wyjde_z_przegrywu naprawde istnieja i tam trafilem. I dlatego mam tak malo matchy... Ja p------e #rozowepaski odebralyscie mi wiare w ludzkosc. Tak wam k------o przeszkadza, ze 24 lata bylem sam?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SillySweet: Jak myślisz, zabić się w końcu? Skoczyć teraz z 3 piętra? W sumie chcę tylko zrozumienia i miłości, s--s nie jest obowiązkowy. Więc dlaczego siebie okłamuję, co do cholery jest nie tak. Zapomnij o mnie.
  • Odpowiedz
@TheAuditor: myślę, że jak się czujesz źle sam ze sobą to inni ludzie też się będą źle czuć w twoim towarzystwie. Poszukaj dobrego specjalisty, który ci wytłumaczy skąd to się bierze. Bycie chamskim (wysyłanie penisów przypadkowym osobom) ani nie poprawi twojej sytuacji, ani nie zjedna ci ludzi.
  • Odpowiedz
Lista jest tylko jedna, zintegrowana z Tinderem. Na profilach kobiet (na fejkowych kontach to nie działa) gdy oglądają profil prawiczka, wyświetla się ikonka przypominająca pas cnoty. Dla nowoprzybyłych facetów wystarczy kliknąć "Oznacz jako prawiczek".


@login_konto: jak tinder odróżnia fejki od prawdziwych kont niby? xd no jak bo nei kumam.

@AnonimoweMirkoWyznania: heh na badoo jest to samo, że kobiety widzą opisy innych kobiet na temat danego faceta. Raz na
  • Odpowiedz
@JajecznicaNaGrzankach: Lol serio zadajesz takie pytanie? Ile ty masz lat że nabierasz się na taką oczywistą ściemę?

Lista jest tylko jedna, zintegrowana z Tinderem. Na profilach kobiet (na fejkowych kontach to nie działa) gdy oglądają profil prawiczka, wyświetla się ikonka przypominająca pas cnoty. Dla nowoprzybyłych facetów wystarczy kliknąć "Oznacz jako prawiczek".
  • Odpowiedz