Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sie ostatnio #!$%@? to ja nie wiem. 24 lata, prawiczek, z ryja calkiem calkiem, ostatnio probowalem wyjsc z #tfwnogf i spotykalem sie z dziewcznami z #tinder. Nie chce klamac, wiec jak pojawialy sie pytania o przeszlosc w sprawie #zwiazki i #seks to mowilem, ze nie mialem dziewczyny. Kontakty sie oczywiscie urywaly ale #!$%@?, albo mnie pokocha takim jakim jestem, albo wcale. Ale od dluzszego czasu zaczalem dostawac malutko matchy na tinderze, mysle o co chodzi. Ostatnio byla impreza rodzina i kuzynka sie #!$%@? ze mnie to pytam o co chodzi. I wyszlo, ze te listy nieruchajacych o ktorych pisal @wyjde_z_przegrywu naprawde istnieja i tam trafilem. I dlatego mam tak malo matchy... Ja #!$%@? #rozowepaski odebralyscie mi wiare w ludzkosc. Tak wam #!$%@? przeszkadza, ze 24 lata bylem sam?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 195
  • Odpowiedz
@candys: co wymyslamy? to wy przeciez robicie te listy
@tomek001: juz jest skreslony na zawsze, zostaja mu tylko 1/10 grube i niechciane. Tak to dziala. Nie zaruchasz do konca licbazy i ktos sie o tym dowie to masz nie zaruchac juz nigdy.
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: heheh typowy rozowy z Ciebie. Jak ktos brzydki sie uzala to piszecie, ze przeciez wyglad to nie wszystko, liczy sie charakter. Gdy prawik pisze to piszecie, ze super, ze byc pierwsza i w ogole. A jak dochodzi co do czego to idziecie obciagnac Alvaro.
  • Odpowiedz