Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może jestem nienormalna, ale przeszłość chłopaka znaczy dla mnie bardzo wiele i nie mogłabym być z takim, który chodził na dziwki, był w relacjach typu FWB albo ruchał w kiblu dziewczynę poznaną tego samego dnia w klubie.
Ale na wykopie dowiaduję się, że jestem jebnięta, niedojrzała i w ogóle.

Sama nie jestem dziewicą i trudno żebym wymagała od przyszłego partnera tego, aby był prawiczkiem (ale fajnie by było). Jednak czym innym jest ruchanie czego popadnie, a czym innym seks w poważniejszym związku.
Niestety trudno w dzisiejszych czasach o porządnych mężczyzn...

#tfwnobf #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #niepopularnaopinia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 75
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz rację, ale inni podchodzą egoistycznie do związków albo przedmiotowo i na tyle się to rozpowszechniło, że już nie ma podziału na miłość platoniczną i romantyczną, tylko jest dojenie partnera/partnerki z atencji i "miłości" przez siebie nawzajem, a potem rozstanie jak już znikają motylki w brzuchu.

Prosta sprawa, związek oparty na fizyczności czy na tzw. motylkach nie ma racji bytu jak one znikają bo na czym niby go wtedy oprzeć?
PodgnityPan: @OPka

Weź mi wytłumacz co jest dla Ciebie takiego fajnego w facecie prawiczku. Serio tego nie potrafię pojąć.
Przecież taki koleś nie ma obycia z kobietami. W ciągu 3 dni tak totalnie Cię #!$%@? (nieświadomie) że nie będziesz miała siły na niego patrzeć.
Pół biedy jak jeszcze jako tako ogarnia. A co z tymi niepewnymi siebie? Albo takimi którzy gdzieś kiedyś przejechali się na relacji i teraz mają jeszcze większą