Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może jestem nienormalna, ale przeszłość chłopaka znaczy dla mnie bardzo wiele i nie mogłabym być z takim, który chodził na dziwki, był w relacjach typu FWB albo ruchał w kiblu dziewczynę poznaną tego samego dnia w klubie.
Ale na wykopie dowiaduję się, że jestem jebnięta, niedojrzała i w ogóle.

Sama nie jestem dziewicą i trudno żebym wymagała od przyszłego partnera tego, aby był prawiczkiem (ale fajnie by było). Jednak czym innym jest ruchanie czego popadnie, a czym innym seks w poważniejszym związku.
Niestety trudno w dzisiejszych czasach o porządnych mężczyzn...

#tfwnobf #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #niepopularnaopinia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 75
  • Odpowiedz
Ja mam wrazenie ze takie wpisy o przeszlosci o tych akcjach to pisza nastolatki albo jakos tak wiek studencki <24lata.
Co moja dziewczyne i mnie (30+) obchodzi i jaki moze miec wplyw na nasz zwiazek to co robilismy majac po 17lat?
Jak ma wplynac na przyslowiowy mir domowy informacja, ze uwalony blantami i piwem przelecialem rownie uwalona kolezanke, na wycieczce klasowej w karpaczu w 3 klasie LO?
Jakie wrazenie ma na mnie zrobic, to ze moja panna stracila dziewictwo w wieku 23lat?
Czy to ze 10 lat temu krecila ze swoim kumplem z dziecinstwa, ktory mieszka obecnie jakies 500m od nas?
No #!$%@? mac, patrzac z perspektywy starego dziada widze ze mlodosc sie musi wyszalec. I czesciej moim zdaniem brak tego szalenstwa rodzi wieksze problemy niz jego nadmiar.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niezly bait. Zapewniam Cie, ze twoja proba przekonania, zeby przyznawac sie do nieruchania nic nie zmieni. Stulejmany nie sa juz tacy glupi. W duzej mierze dzieki mnie przejrzeli na oczy i zdaja sobie sprawe, ze lepiej miec AIDS niz byc nieruchajacym. Co do ruchania dziwek/fwb etc, to myslisz, ze sie o tym dowiesz?
  • Odpowiedz
@Richard_Bachman: klamstwo jest po stokroc lepsze od gownianej przeszlosci, i kazdy, kto ma #!$%@? przeszlosc ma moralne prawo, aby klamac.
@dzeksondzekson wiekszosc stulejmanow chcialaby byc w zwiazku, ale nie moze ze wzgledu na #!$%@? czasy aka podryw etc. Europa nie upada przez FWB czy prostytucje, Europa upada przez upadek wlasciwych wartosci, przez zla droge jaka obrala rewolucja kulturowa i seksualna, przez zla droge jaka obrala cala lewicowa mysl. Ta
  • Odpowiedz
Ale na wykopie dowiaduję się, że jestem jebnięta, niedojrzała i w ogóle.


@AnonimoweMirkoWyznania: I oczywiście bierzesz sobie do siebie opinie i wyroki mizoginów i wykopowych stulejek, którzy nigdy palca w cipce nie trzymali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania powiem ci tylko, ze moj kumpel bzykal, jak leci mnóstwo dziewczyn cale lo i studia. dziesiatki dziewczyn zaciagnietych na chate na seks. spoko chlopak, gadke ma rewelacyjna, a na studiach doszla kasa i wlasne mieszkanie. jego zona nie wie, jakim byl ruchaczem. zyje jej sie baaaardzo dobrze. gosc naprawde ja kocha, dba o nia, nie chodzi na imprezy, wyklada kase na wszystko (swietnie zarabia), dba o dzieci. w życiu nie
  • Odpowiedz
WybuchowaUkochana: Jeżeli to nie zarzutka, to nie jesteś nienormalna. W sumie też nie wyobrażam sobie znaleźć dziewczyny która miała kilkunastu chłopa, no ale co poradzisz?? Z drugiej strony każdy robi jakieś głupoty. Nasi rodzice również święci nie byli. Połowa Wykopu zapewne powstała z przypadku.... przykre. Mam nadzieję, że w końcu kogoś znajdziesz takiego jakiego sobie marzysz, chodź z drugiej strony użalanie się z tego względu jest bez sensu. Masz hobby, zainteresowania??
  • Odpowiedz