Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może jestem nienormalna, ale przeszłość chłopaka znaczy dla mnie bardzo wiele i nie mogłabym być z takim, który chodził na dziwki, był w relacjach typu FWB albo ruchał w kiblu dziewczynę poznaną tego samego dnia w klubie.
Ale na wykopie dowiaduję się, że jestem jebnięta, niedojrzała i w ogóle.

Sama nie jestem dziewicą i trudno żebym wymagała od przyszłego partnera tego, aby był prawiczkiem (ale fajnie by było). Jednak czym innym jest ruchanie czego popadnie, a czym innym seks w poważniejszym związku.
Niestety trudno w dzisiejszych czasach o porządnych mężczyzn...

#tfwnobf #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #niepopularnaopinia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 75
  • Odpowiedz
WiedźmińskiDewiant: @AnonimoweMirkoWyznania: nie lubię dziwek powiedziało dziewczę, które rozmawia za przysługi, chodzi na randki tylko jak facet płaci a jak chce ładniejszy prezent to bierze do buzi a za darmo się nie uśmiechnie... nie rozmawiam z tobą bo mi nie pomogłeś za darmo a mi się należy bo jestem kobietą...
u dziwki płacisz tylko za seks a reszta jest za darmo - rozmowa, szacunek itd. Na pewno tylko na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam ambiwalentny stosunek do przeszłości. Owszem, warto wiedzieć z kim się jest, ale niektórych rzeczy lepiej nie wiedzieć. Ja osobiście nie chciałabym być oceniana na podstawie swojej przeszłości, ponieważ nie jestem swoimi błędami a dzisiaj już nie jestem człowiekiem, którym byłam kiedyś.

@kkrakers przeciez to nasza przeszlosc definiuje to kim jestesmy teraz. #!$%@? konkretnie
  • Odpowiedz
Europa upada przez upadek wlasciwych wartosci, przez zla droge jaka obrala rewolucja kulturowa i seksualna, przez zla droge jaka obrala cala lewicowa mysl. Ta sprowadzala sie do likwidacji inicjowania zwiazkow, zas wlasciwa droga byla zmiana podmiotu z rodziny na panstwo. Swiat w ktorym mezczyzna ma podrywac kobiete jest skazany na wymarcie. Dowodem tego jest caly wymierajacy zachodni swiat. Mnie w sumie cieszy, ze to upadnie, bo naprawde ciezko nazywac ten stan rzeczy
  • Odpowiedz
@Let_Me_2_Be: @dire: Dzięki, jeszcze kilka tygodni temu prowadziłem dyskusję a propos wad FWB i nie udało mi się tak tego wyartykułować jak tutaj, bo moi adwersarze zbytnio skupili się na tym, że podważam sens FWB, a nie na tym, że FWB jest atrakcyjny, tak jak atrakcyjny jest seks bez zobowiązań, narkotyki, pieniądze, alkohol i masa innych hedonistycznych przyjemności - bo są atrakcyjne, gdyby nie były to by zwyczajnie
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc kiedy miałam mniej więcej 12/13 lat, zrobiłam bardzo głupi kawał przez telefon. Nie będę wchodzić w szczegóły ale akcja się z tego zrobiła ogromna. Nie wiem czemu to wtedy zrobiłam. Pewnie żeby zaimponować koleżankom albo z innego równie durengo powodu. Dziewczyna której wywinęłyśmy kawał podniosła larmo i niby drobny zarcik rozrósł się do rozmiaru gigantycznej zadymy. Dzięki matce tej dziewczyny, która puściła nam to płazem skończyło się na pogadankach. Z
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania Warto znać przeszłość swojego partnera i nie chodzi tu tylko o ocenianie kogoś na podstawie przeszłości (co jak najbardziej ma sens), ale też inaczej podchodzi się do partnera z doświadczeniem w związkach/seksie, a inaczej do zielonki.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: przesadzasz mocno z tą definicją. Zdarzenia i błędy z przeszłości na nas wpływają i kształtują, ale ta negatywna strona przeszłości zwykle ma też przeciwstawne pozytywne wydarzenia i jesteś po prostu efektem zestawienia tych sprzeczności
  • Odpowiedz
Może jestem nienormalna, ale przeszłość chłopaka znaczy dla mnie bardzo wiele i nie mogłabym być z takim, który chodził na dziwki, był w relacjach typu FWB albo ruchał w kiblu dziewczynę poznaną tego samego dnia w klubie.

Sama nie jestem dziewicą i trudno żebym wymagała od przyszłego partnera tego, aby był prawiczkiem (ale fajnie by było).


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam podobnie. Szukałam faceta, ktory nie mial przede mna dziewczyn, znalazłam i
  • Odpowiedz
@kofal15: dokladnie tak. Wrecz przez to ze jestem grzeczny i ogarniety to jestem nieatrakcyjny. Nie pomaga wlasne mieszkanie i bmw.
Tylko lochy, psychoczne albo takie miedzy 35-47 co im zegar tyka sa zainteresowane.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
Ja tam rozumiem o co Ci chodzi, a jestem niebieski. Dobrze by było gdyby taka osoba umiała powiedzieć coś innego o przeszłości niż "dawałam w clubie jeśli postawił drina powyzej 20 zł".( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz