Wpis z mikrobloga

@M_longer: Ja się postawiłam i mam klocki do tej pory. Z figurkami z kinder niespodzianki też miałam podobną przeprawę. Najgorsze w tym jest to że dla mnie to kawał emocji, starań, zabiegów by kolekcję powiększać i dopieszczać a taki obdarowany gówniak rzuci to po miesiącu w kąt - albo prawdopodobnie na śmieci.
Pobierz koralowiecc - @M_longer: Ja się postawiłam i mam klocki do tej pory. Z figurkami z ki...
źródło: comment_0CFXPTOxqsVya1rXO4F7hrU4m49cNZSN.jpg
Ja się postawiłam i mam klocki do tej pory. Z figurkami z kinder niespodzianki też miałam podobną przeprawę. Najgorsze w tym jest to że dla mnie to kawał emocji, starań, zabiegów by kolekcję powiększać i dopieszczać a taki obdarowany gówniak rzuci to po miesiącu w kąt - albo prawdopodobnie na śmieci.


@koralowiecc: Ja tak oddałem kolekcje modeli maszyn rolniczych, z ciągnikami, kombajnem i całą resztą. Syn cioci się tym pobawił trochę,
@koralowiecc: Mam to samo z samochodzikami Hot Wheels wszystkie co do jednego zostały dzięki moim staraniom. Szkoda tylko, że jeden z moich ulubionych który darzę największym sentymentem padł ostatnio ofiarą pewnego gówniaka (,) Chwila nieuwagi i szyba rozbita, a był taki fajny kabriolet..