Wpis z mikrobloga

@emdey: on byl wybity w rytmu zanim jeszcze ta pilke przyjal. Do tego przyjecie bylo takie z dupy, ze jedyne co zdecydowal sie zrobic to wywalic :P Podejrzewam, ze nic by z tego nie bylo, ale chyba mimo wszystko karny bo kontakt byl bez pilki i tyle.

edit: ale mówimy o druzynie, ktora nie chce powtorek :D
@Minieri: Nie wytrącił go z równowagi, piłka poza zasięgiem Ronaldo... Jak w meczu z PSG powinien być faktycznie faul na Cavanim przez Mascherano tak tutaj 0% czegokolwiek.
@rvnow: Wytrąciło go z równowagi, na gifie jest zwolnione tempo, ale to nawet nie ma żadnego znaczenia. Ronaldo był w pełnym sprincie i został kopnięty w nogę przez spóźnioną interwencję obrońcy, to wystarczy. Karny jak nic.
@rvnow: Oglądałem mecz, jego decyzja o tym żeby upaść bo nie doszedłby do piłki nie jest zupełnie istotna. Był faul - powinien być karny, ale rozumiem dlaczego sędzia nie zagwizdał - było wczesna faza meczu i sędzia wiedział że Ronaldo ma tendencję do upadania. Ale karny powinien być, być może lekki bo CR przyaktorzył, ale był faulowany.
Oglądałem mecz, jego decyzja o tym żeby upaść bo nie doszedłby do piłki nie jest zupełnie istotna.


@Minieri: Oczywiście że nie jest, natomiast fakt że gdyby zawodnik barcelony zachował sie tak samo to byłoby miliony gifów na ten temat. No ale dobra, nieistotne. Nie był to faul na karnego ani nawet na rzut ze środka pola, równowage stracił wcześniej, odpuscił też piłke. Sędzia zagrał dobry mecz, sam nie wierzyłem że barcelona