Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki. Seks przez caly czas w gumce. Dziewczyna nie chce brac tabletek. Nie jest to spowodowane zadna choroba, itp. Jestesmy razem juz 2 lata. Probuje ja przekonac, ale no nie da sie. Twierdzi, co zrozumiale, ze nie chce sie truc.
Poza tym wszystko jest super.
Z poprzednia tez w pewnym momencie przestalismy uzywac i bylo mega lepiej dla obydwu stron. Rozstalismy sie nie przez seks.
Jestem w rosterce :( Nie pasuje mi to i oczywiscie o tym z nia rozmawialem, ale nie jestem w stanie wyobrazic sobie tego na dluzsza mete.

Co myslicie?

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Dac sobie z nia spokoj?

  • Tak 41.6% (854)
  • NIe 58.4% (1198)

Oddanych głosów: 2052

  • 219
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale to jaki wpływ będą miały tabletki na organizm kobiety w bardzo duzym stopniu zależy od odpowiedniego dobrania i kontroli u lekarza. Biorę tabletki już 2 lata, pierwsze były nieciekawe, czułam się źle, ale kiedy zmieniłam na inne jest super. Nigdy nie czułam się po nich niedobrze, nie dzieja mi się żadne straszne rzeczy, które piszecie w wyżej, libido ani trochę mi nie spadlo. Kontroluje wszystko na bieżąco z lekarzem,
@Limonene: stosowanie antykoncepcji hormonalnej (w skład której wchodzą estrogeny) zwiększa ryzyko zakrzepicy. Ryzyko to, jest też potęgowane przez mutacje genów, u kobiet palących, a nasilenie występuje około 30 roku życia. Wątpię aby którykolwiek z lekarzy ginekologów przed wypisaniem recepty, pokusił się o przeprowadzenie badań wykluczających mutacje. Następstwem zakrzepicy może być zatorowość płucna, udar niedokrwienny.
@wygibus: a widzisz, ja miałam badania na krzepliwość krwi, żylaki etc. I jak wspomniałam, robię próby wątrobowe i badania ogólne krwi, żeby sprawdzać czy wszystko jest ok.
Jej decyzja. Nie masz pojęcia co robią tabletki z ciałem i psychiką - jeżeli źle dobrane szczególnie, a nie jest łatwo od razu trafic na idealne. Próby mogą trwać kilka miesięcy, podczas których może się stać wszystko: nie polecam migren, spadków nastroju, płaczu bez powodu, złośliwości, czucia się jak gowno, braku libido. Poza tym trzeba o tym pamiętać i co chwila do ginekologa po recepty.
Ma prawo nie chcieć się z tym
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@?, ludzie. Widzę że niektórzy pięknie mają wyżarte mózgi. Pomijając że zarzutka niskiej jakości, to podejście niektórych jest naprawdę jak z XIX wieku. To jest indywidualna sprawa, każdy powinien zdecydować sam za siebie. Niektóre różowe nie mogą bo źle reagują, inne się świetnie czują a inne mają to w dupie ! ( ͡° ͜ʖ ͡°). Podejście "Hur Dur ! Tabletki najgorsze dzieło szatana !" ,
@Asterling: #!$%@?ąc od tego, że decyzja należy do dziewczyny to pokaż Koleszko badania na poparcie swoich wywodów, skoro stawiasz takie tezy.
@ninakraviz: No nie bardzo, kobieta jest płodna ok 7 dni w miesiącu. Poczytaj trochę o cyklu. Jako kobieta powinnaś wiedzieć takie rzeczy. Nie mówię tego by Ci dogryźć, po prostu potem mogłoby być zaskoczenie ;)
est coś jeszcze takiego jak krazki dopochwowe. Maja slabsze dzialanie hormonalne i mimo brania ich od 4 lat nie mam nic (zero tycia, zero krwawien, zero czegokolwiek pisalas). No i oszczedzaja watrobe.


@The_Dumbling: Koleżanka ma takie coś od 2 lat i jak wcześniej miała cerę modelki, tak teraz boryka się z trądzikiem. Dużo zależy od uwarunkowań osobniczych, dobrego lekarza i swojego poczucia odpowiedzialności
@patatier: może byś sam podał jakieś argumenty? Jesteś lekarzem? Robiłeś jakieś badania? Bo póki co twoje komentarze to zwykle #!$%@? oparte na wiedzy zdobytej gdzieś tam, ale ma ona taka sama wartość jak wiedza innych w tym temacie.

Różnica taka, że ty jesteś teoretykiem, a kilka osób tutaj w jakiś sposób przeżyło branie tabletek na sobie.

Więc albo przedstawisz swoje badania i jakiś dowód, że jesteś lekarzem, albo skończ z argumentami
@AnonimoweMirkoWyznania: tabsy to zło, ma racje że nie chce się truć. Jeśli się kochacie i będziecie ze sobą do końca życia to chyba nie chcesz żeby dostała raka od sztucznych hormonów. Wiesz że raka jajnika leczy się żeńskimi hormonami w takich dawkach, że dużo kobiet dostaje później raka piersi. Potem znowu hormony i rak w cały ciele. Teraz oszczędzisz pare złotych na gumkach żeby mieć prawdziwy seks, później możesz popłynąć majątkiem