Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki. Seks przez caly czas w gumce. Dziewczyna nie chce brac tabletek. Nie jest to spowodowane zadna choroba, itp. Jestesmy razem juz 2 lata. Probuje ja przekonac, ale no nie da sie. Twierdzi, co zrozumiale, ze nie chce sie truc.
Poza tym wszystko jest super.
Z poprzednia tez w pewnym momencie przestalismy uzywac i bylo mega lepiej dla obydwu stron. Rozstalismy sie nie przez seks.
Jestem w rosterce :( Nie pasuje mi to i oczywiscie o tym z nia rozmawialem, ale nie jestem w stanie wyobrazic sobie tego na dluzsza mete.

Co myslicie?

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Dac sobie z nia spokoj?

  • Tak 41.6% (854)
  • NIe 58.4% (1198)

Oddanych głosów: 2052

  • 219
@iAmTS a ja nie znam ani jednego przypadku żeby kobieta nie miała jakiś efektów ubocznych. Nawet jeśli podczas brania tabsow było wszystko spoko, to po odstawieniu, szczególnie jak długo brała, gospodarka hormonalna się #!$%@? i czasem nawet rok wraca do normy albo nigdy. np wąsika się znajoma nigdy nie pozbyla a pojawił się dopiero po odstawieniu tabsow.
@AnonimoweMirkoWyznania: poczytaj sobie o metodzie termicznej scislej, wskaźnik Pearla czyli ilość ciąż na 100 kobiet które stosują te metodę to 0,8-1,4 gdzie hormonalna antykoncepcja 0,2-2. W pozostałe dni korzystajcie z prezerwatywy bo chyba niecała 1/3 miesiąca się jesteś w stanie poświęcić i tyle
@lubielizacosy: Generalnie temat jest bardzo, bardzo zlozony.

Tak w skrocie - pierwszym dniem cyklu jest miesiaczka.
Kolejnym znaczącym etapem jest owulacja.
Te dwa wydarzenia dziela cykl na dwie glowne fazy. Pierwsza to faza folikularna, druga lutealna.

Nie wchodzac w szegoly hormonalno-biochemiczne, bardziej stala jest ta druga - zazwyczaj miedzy owulacja, a okresem mija ok 13-16 dni, wtedy organizm kobiety ma podwyzszoną temperature ciala, sluz jest gęsty, o ph niesprzyjajacym plemnikom, jajeczko
agaja - @lubielizacosy: Generalnie temat jest bardzo, bardzo zlozony.

Tak w skroci...

źródło: comment_An1qVbAMje3pjwKb89p8ch9B2E2Yj61w.jpg

Pobierz
@Kynareth: no, nie upieram się. Jednak z jakiegoś powodu są tak popularne, może w większości wypadków korzyści i wygoda > skutki uboczne i uciążliwości. Nie odbieram nikomu prawa do decydowania, aczkolwiek seks bez gumek JEST przyjemniejszy. Można to brać pod uwagę również, więc nie ma się co tak bardzo dziwić OPowi.

Szkoda, że nie ma jeszcze tych pigułek dla facetów. Również można przecież pomyśleć o wkładce czy w ostateczności wazektomii jak