Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki. Seks przez caly czas w gumce. Dziewczyna nie chce brac tabletek. Nie jest to spowodowane zadna choroba, itp. Jestesmy razem juz 2 lata. Probuje ja przekonac, ale no nie da sie. Twierdzi, co zrozumiale, ze nie chce sie truc.
Poza tym wszystko jest super.
Z poprzednia tez w pewnym momencie przestalismy uzywac i bylo mega lepiej dla obydwu stron. Rozstalismy sie nie przez seks.
Jestem w rosterce :( Nie pasuje mi to i oczywiscie o tym z nia rozmawialem, ale nie jestem w stanie wyobrazic sobie tego na dluzsza mete.

Co myslicie?

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Dac sobie z nia spokoj?

  • Tak 41.6% (854)
  • NIe 58.4% (1198)

Oddanych głosów: 2052

  • 219
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli kobieta nie chce brać tabletek, nie możesz Jej zmusić. Faszerowanie się tabletkami może doprowadzić do licznych problemów, począwszy od większego ryzyka zapaleń w rejonach intymnych, na sporym przybraniu na wadze. Jak Tobie zależy na bezgumkowym, to podwiąż sobie nasieniowody i elo... szybki, krótki i prosty zabieg. Koszta stosunkowo niewielkie, a całość da się odwrócić, gdyby się zachciało dziecka.
@Niewierny_Mops: Pierwsze zdanie ok, następne- no nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jakaś formułka z propagandowej stronki pro katolickiej bo widziałem grubą laskę która zamieniła się w baleron przez to ale na własne życzenie- łykanie jak #!$%@? jakiegoś gówna bez dopasowania, żarcie gówna codziennie frytki no i brak zdrowego trybu życia.
@Kynareth: Jak się chodzi do ginekologa za 5zł to tak jest potem xD
@lubielizacosy: Dobrze mówisz, ludzie tutaj nie ogarniają że to nie jest pierwsza generacja, tylko bodajże już czwarta tabletek hormonalnych, zresztą jest tyle metod antykoncepcji, spirale, jakieś plastry i inne #!$%@? muje że wystarczy iść z panną do DOBREGO ginekologa, który zna się na rzeczy i mieć spokój.
Krzywdzi głównie niewiedza, ludzie Apap czy ibuprom przedawkowują biorąc 3