Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki. Seks przez caly czas w gumce. Dziewczyna nie chce brac tabletek. Nie jest to spowodowane zadna choroba, itp. Jestesmy razem juz 2 lata. Probuje ja przekonac, ale no nie da sie. Twierdzi, co zrozumiale, ze nie chce sie truc.
Poza tym wszystko jest super.
Z poprzednia tez w pewnym momencie przestalismy uzywac i bylo mega lepiej dla obydwu stron. Rozstalismy sie nie przez seks.
Jestem w rosterce :( Nie pasuje mi to i oczywiscie o tym z nia rozmawialem, ale nie jestem w stanie wyobrazic sobie tego na dluzsza mete.

Co myslicie?

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Dac sobie z nia spokoj?

  • Tak 41.6% (854)
  • NIe 58.4% (1198)

Oddanych głosów: 2052

  • 219
O Chryste jaki festiwal #!$%@? w komentarzach. Laska nie chce brać tabletek z oczywistych względów i to jest powód do rozterek czy może by z nią nie zerwać. No po prostu wykopowe #!$%@? w najlepszym wykonaniu.
i łatwo coś #!$%@?.


@Kynareth: no tak, szczególnie jednoskładnikowe xD
no ale jeśli dla kogoś problemem jest brać codziennie o podobnej porze tabletke przez 3 tygodnie, a potem zrobic tydzien przerwy i od nowa to po co ja w ogóle odpisuje xD
@Leniek: nie jest problemem, tylko, że można zapomnieć, albo nie móc przyjąć, np. mieć grypę żołądkową, wypadek, musieć odstawić z innych powodów i wtedy seks na parę dni wstecz się okazuje że nie był bezpieczny..
@hannybunny: @Kynareth: @Leniek: Ja tylko chciałam zauważyć że NAJWIĘCEJ o tym, że TABLETKI SĄ SUPER i każda kobieta powinna je brać bo to uratuje świat wypowiadają się MĘŻCZYŹNI. Zresztą podobnie jest przy temacie aborcji albo robienia tatuaży, malowania paznokci i innych rzeczy wyciągniętych z życia kobiet.

FACECI zawsze mają najwięcej do powiedzenia w temacie w którym w dupie byli gówno widzieli. Ale mnie coś takiego #!$%@? :<

Dla mnie
@parasolki: ja nikogo nie nakłaniam ani nie odwracam od brania tabletek, przyczsepiłem sie tylko do skomplikowania procesu ich zażywania xD

gdyby istniała antykoncepcja w takiej postaci dla mężczyzn to #!$%@?łbym te tabletki jak tiktaki
@Leniek: W teorii to się wydaje proste, ale jak już bierzesz to sobie zdajesz sprawę z tego, że to #!$%@? sprawa bo łatwo zepsuć ich działanie.
Jak wyżej ktoś pisał - wystarczy jeden problem z żołądkiem aby nie było ciągłości i żeby tabletka nie zadziałała co psuje ochronę KILKA DNI wstecz. A wskaźniki pokazujące wysokie działanie tych tabletek pokazują działanie przy idealnym stosowaniu które nigdy się nie zdarza.
EleganckiBrowar: Z niebieskim przeszliśmy na piguły po jakimś czasie, w sensie ja przeszłam, ale oboje zdecydowaliśmy. Szczerze powiedziawszy wróciliśmy do gumek, bo choć na początku ginekolog nie widział żadnych przeciwwskazań to potem moja gospodarka hormonalna poszła się #!$%@?ć, miałam problemy z nastrojem jak jakiś #!$%@? + krwawienia z odstawienia długie i nieregularne w #!$%@?. Czaję kompletnie niechęć do pigułek. Niebieski mówi, że nie odczuwa różnicy, ale może zależy. Mimo to to
No to dziwne, że moja dziewczyna bierze je od lat i nie ma żadnego problemu xD Trzeba umieć dobrać tabletki a nie łykać cokolwiek i jeszcze nieregularnie pewnie.


@Khaine: To zobaczymy za kolejne kilka lat, gdy odstawicie, żeby mieć dzieci. Nie bez powodu wzrasta częstotliwość poronień i w ogóle średnia długość oczekiwania na zapłodnienie.
@ediz4: Boli Cię nie to, że jest to potencjalnie nie odwracalne (co nie jest prawdą), a to, że wreszcie w temacie antykoncepcji ma coś zrobić facet...
@ann-oo: Hahaha. Mnie raczej boli porównywanie wpierdzielania tabletek powodujących dyskomfort do operacji chirurgicznej mogącej okaleczyć człowieka na zawsze.
Wazektomia to jest alternatywa dla sterylizacji a nie tabletki antykoncepcyjnej.