Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki. Seks przez caly czas w gumce. Dziewczyna nie chce brac tabletek. Nie jest to spowodowane zadna choroba, itp. Jestesmy razem juz 2 lata. Probuje ja przekonac, ale no nie da sie. Twierdzi, co zrozumiale, ze nie chce sie truc.
Poza tym wszystko jest super.
Z poprzednia tez w pewnym momencie przestalismy uzywac i bylo mega lepiej dla obydwu stron. Rozstalismy sie nie przez seks.
Jestem w rosterce :( Nie pasuje mi to i oczywiscie o tym z nia rozmawialem, ale nie jestem w stanie wyobrazic sobie tego na dluzsza mete.

Co myslicie?

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Dac sobie z nia spokoj?

  • Tak 41.6% (855)
  • NIe 58.4% (1199)

Oddanych głosów: 2054

  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fastmotion: to co napisałam jest orientacyjne, przy 28dniowym cyklu owulacja powinna wystąpić w połowie, a plemniki żyją do trzech dni i to są fakty. Jak również to, że komórka jajowa żyje tylko 24h. Co więcej owulację można zdiagnozowac, podnosi się temperatura ciała, zmienia się śluz, niektóre kobiety czują wówczas charakterystyczny bol, poza tym istnieją też testy owulacyjne.

Napisałam to wszystko, żeby unaocznic OPowi, że nawet przy niestosowaniu tabletek nie
  • Odpowiedz
@ninakraviz:

plemniki żyją do trzech dni i to są fakty


#!$%@? jak do ściany, literatura swoje a ona swoje. Czytałaś cokolwiek z tych dwóch linków które umieściłem czy mam ci podesłać coś po polsku?
  • Odpowiedz
  • 1
@lukmar To są źle dobrane tabletki. Też to przerabiałam, ale w końcu ginekolog dobrze mi dobrał i nie mam żadnych skutków ubocznych.
  • Odpowiedz
okok: Ależ oczywiście, że powinna brać tabletki. Tycie, zanik libido, przez który i tak nie poruchasz, zmiany w zachowaniu, chwiejne nastroje, stany depresyjne, problemy z krążeniem i sercem są totalnie tego warte.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
anon: @chilling Seks analny jest jeszcze mniej spontaniczny niż z gumą, bo musisz zaopatrzyć się w lubrykant. Jeśli użycie lubrykantu nie jest zabijaniem spontaniczności to założenie gumy jest? Chyba że lubrykantu nie używasz bo nie obchodzi cię przyjemność i doznania twojej kobiety.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
PodgnityMichał: Kiedyś uznałbym taki wpis za bait, ale teraz już nie. Jakiś rok temu mój kumpel ruchacz wyrwał sobie świeżutką osiemnastkę. Po kilku miesiącach mówił, że znudziła mu się, dlatego miał z nią zerwać po weekendzie (podczas którego miał ją bolcować xD). Jednak z nią nie zerwał, bo powiedziała mu, że była u ginekologa po tabletki i będzie mógł ruchać bez gumy xD

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@fastmotion: przyczepiłeś się do tych plemnikow jakby fakt możliwości ich przeżycia przez trzy, cztery czy nawet pięć dni (co jest wyjątkiem, patrz niżej) w jakikolwiek sposób przeczył temu, że jedyną alternatywą dla tabletek nie jest używanie prezerwatyw przez cały czas. Po to jest obserwacja, żeby uniknąć ryzyka niechcianej ciąży i to czy OP będzie używał tych prezerwatyw trzy czy sześć dni w miesiącu to chyba dla niego niewielka różnica

 Most sperm die within minutes after ejaculation inside the vagina or outside the woman's genital tract. Once sperm enter the woman's genital tract, the cervix and uterus, most die within 1-2 days, but some can survive up to 5 days and thus the longest that sperm can survive in fertile cervical fluid or the uterus is five days. Studies have shown that most pregnancies can be attributed to intercourse that takes place within the 1-2 days before ovulation and the day of ovulation, but some pregnancies can happen after intercourse that happened up to 5 days before ovulation.

Sperm do not typically survive for five days, even in fertile cervical fluid. A life span of 1-2 days is much more typical for sperm, even in fertile cervical fluid- less if there is no fertile cervical
  • Odpowiedz
@fastmotion: jakie głupoty? Jedyna moja pomyłka było stwierdzenie, że plemnik żyje maks trzy dni, podczas gdy powinnam była napisać, że zwykle żyje do trzech dni, a bywaja wyjątki.
Nie o tym nawet była dyskusja, dyskusja miała za zadanie podważyć stwierdzenie ze albo gumy albo tabletki.
  • Odpowiedz