Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@r5678: W sklepach z bronią w znacznej większości pracują policjanci na emeryturze i byli wojskowi z magnum pod ladą. Mógł użyć nieco wyobraźni i napaść na restaurację. Nikt nie napada na restauracje. W monopolowym, czy na stacji benzynowej od razu rozwalą ci łeb, zresztą prowadzą je sami cudzoziemcy. Wietnamczycy, Koreańcy... Ni #!$%@? po angielsku. Mówisz "Dawaj kasę!",a ten #!$%@? nic nie kuma, ale na przykład w takiej w restauracji działasz z
  • Odpowiedz
To powinno uruchomić wyobraźnię wszystkich przeciwników broni.

Kiedy pracowałem (z dość wiekowym) Amerykaninem który większość życia spędził w delegacjach po całym świecie, opowiadał mi że pod łóżkiem trzymają shotguna. Nie po to żeby strzelać podczas igraszek, po to żeby jego żona przeładowała go, jeżeli usłyszy jakikolwiek szmer z pozostałej części domu. Zazwyczaj to wystarczy żeby potencjalni złodzieje uciekali w popłochu (w kontakcie nie ma praktycznie szans na pudło z tej strzelby). A
  • Odpowiedz
Kiedy pracowałem (z dość wiekowym) Amerykaninem który większość życia spędził w delegacjach po całym świecie, opowiadał mi że pod łóżkiem trzymają shotguna. Nie po to żeby strzelać podczas igraszek, po to żeby jego żona przeładowała go, jeżeli usłyszy jakikolwiek szmer z pozostałej części domu.


@cudowny: czyżbyś pracował z szeryfem cejrowskiego?
https://youtu.be/O-c9PC27W-o?t=432

  • Odpowiedz
@wajdzik: Nie. To gość grubo po 50 który mieszka w małej mieścinie w Pensylwanii, położonej zaraz przy parku narodowym. Typ pracuje od ponad 30 lat w delegacjach, zwiedził więcej krajów niż ja miast w Polsce, a powiedział mi to dużo wcześniej niż Cejrowski zaczął wygłaszać swoje glupoty. Neguj dalej, ja na prv moge wrzucić Ci trochę poszlak, nie mam dowodów bo nie jestem zjebem który nagrywa rozmowy.

Co do Cejrowskiego, kiedyś
  • Odpowiedz
Przypominam, że w tym kraju użycie noża do obrony we własnym domu to w 99% przekroczenie granicy obrony koniecznej.


@cudowny: Moim zdaniem mijasz się z prawdą i niepotrzebnie tworzysz taką otoczkę żeby się nie bronić. Sporo spraw o samoobronę jest umarzana ale o nich nie słychać a szum jest tylko wokół tych gdzie zapadł wyrok o przekroczenie obrony koniecznej a wtedy często okazuje się, że słusznie.
  • Odpowiedz
Neguj dalej, ja na prv moge wrzucić Ci trochę poszlak, nie mam dowodów bo nie jestem zjebem który nagrywa rozmowy.


@cudowny: spokojnie kolego, popatrz na spojler w moim wpisie. Wrzuciłem to tylko żartobliwie bo akurat trafiłem na ten film kilka dni temu i mi się skojarzyło.

Co do Cejrowskiego, kiedyś byłem fanem. Jednak życie dało sporo lekcji które pokazały, że za często mija się z prawdą.


@cudowny: mam podobnie. O
  • Odpowiedz
@wajdzik: Luz, w moich wypowiedziach nie ma hejtu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Przez to jak często banialuczy, zacząłem wątpić w jego opowieści o podróżach. Trochę szkoda bo na dziś, jest jedynym który pokazał mi jak wyglądają podróże po Amazonce. Swoją droga pisałem kiedyś do niego (w sumie ze znajomymi 3 maile poszły) na temat wycieczek do Ameryki Południowej, które oferował na stronie. Szkoda że wszystkie pozostały bez
  • Odpowiedz