Wpis z mikrobloga

  • 1786
Eh sluchajcie jest sprawa. wczoraj dodalem wpis obrazajacy miasto Łódź. Dostał on ponad 600 plusów, ale został usunięty. Wpis bardzo uraził fanboyów tego miasta. Po przeanalizowaniu komentarzy chwalących Łódź jaka ona jest piękna, rozwijajaca się, czysta, że są różne inwestycję, chcialbym przeprosić...

  • 125
@HalfGod: 1. Rok 2035
2. Korea Północna jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
3. 'Generale Ping Pong, cel nowy jork'
4. czerwonyguzik.gif
5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
6. Rakieta leci w drugą stronę.
7. Cel: Łódź Bałuty.
8. USA dalej nie dało tarczy.
9. Rakieta w zasięgu radarów.
10. Trzeba ostrzec mieszkańców.
11. syrena.wav
12. 'GRAZYNA WYŁONCZ FAMILJADE JAKIEŚ ŚWIENTO JEST
@Wybroczyna w Katowicach jest to samo, w centrum mieszka #!$%@? patologia, zabytkowe kamienice są oddawane menelom którzy obracają je w ruinę. W latach 90 i wczesnych 2000 to był strach iść po centrum po 18:00.
@Esubane: ta sama przyczyna za tym stoi. Przez względy ekonomiczne, Niemcom zależało na zachowaniu Katowic i Łodzi w stanie nienaruszonym. Wkraczająca armia czerwona miała takie samo podejście. To były zbyt cenne miasta żeby je zniszczyc. Paradoksalnie dla jednego i drugiego byłoby lepiej jakby je zburzono (daleko posunięta hiperbola)
@nynu: #!$%@? mnie jak mieszkańcy jakiegoś miasta rzucają się go bronić jakby mu co najmniej matkę gwałcili xD

a im brzydsze miasto tym bardziej zagorzali bojownicy xD patrz: Brzydgoszcz xD przy bydgoszczaku wystarczy wypowiedzieć na głos słowo "toruń" a ten już się zapowietrza xD
@nynu: szczerze mówiąc też mnie momentami bardziej wkurzają zagorzali obrońcy Łodzi niż trolle od wrzucania słynnego Łódź #!$%@? z Pazurą (oczywiście, to że pod każdym takim postem obrońcy robią gównoburze na pewno ich zniechęca). Owszem wszystko ma swoje przyczyny, obecny stan Łodzi, to nie tylko wina Łodzian, coś się z tym robi, ale nie udawajmy, że czarne jest białe czy że rozpadające się menelskie kamienice są w centrum każdego miasta (na
@nynu: jeszcze gadasz z takim i zawsze, #!$%@? ZAWSZE

elo Mirek jestem, z MIASTA PODKRESLAM MIASTA LODZI


Ich jakos w szkołach ucza, ze sa jakimis ubermieszczanami czy co? Za kazdym #!$%@? ehh
@Wybroczyna hmm, mój rodzimy Lublin również nie był zniszczony podczas wojny, mamy oryginalne Stare Miasto, które jest (nie tylko w mojej ocenie) bardzo ładne i klimatyczne. Ale zdjecia z lat 90 ukazują właśnie menelnię, szarość i smród.
Konkluzja jest taka, ze da sie pokolorować miasto. A skoro udało sie w polsce B, to w centralnej powinno być jeszcze łatwiej