Wpis z mikrobloga

  • 1786
Eh sluchajcie jest sprawa. wczoraj dodalem wpis obrazajacy miasto Łódź. Dostał on ponad 600 plusów, ale został usunięty. Wpis bardzo uraził fanboyów tego miasta. Po przeanalizowaniu komentarzy chwalących Łódź jaka ona jest piękna, rozwijajaca się, czysta, że są różne inwestycję, chcialbym przeprosić...

  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nynu: mieszkam w Łodzi 28 lat, 12 na balutach, 12 na retkini i 4 w ścisłym centrum. Jestem lokalnym patriotą, kocham to miasto i nie wyobrażam sobie życia w innym. Nie chce się wyprowadzać, chciałbym wykonywać swój zawód tutaj.

Generalnie sprawa nie wyglada tak prosto z tą Łodzią jak mogłoby się wydawać. Jest tutaj kupę fajnych miejsc i paradoksalnie bardzo duzo zieleni w porównaniu do innych miast. Nie zmienia to faktu ze ogólnie to miasto sprawia fatalne wrażenie w wielu miejscach i w zasadzie to można się momentami porzygac od syfu.

Bardzo łatwo jest stwierdzić dlaczego Łódź wieje #!$%@? w wielu miejscach. Ale należy się zastanowić nad przyczynami. Pomijam zarządzanie przez Zdanowską, której polityka wladuje nas Łodzian w wielkie gowno związane z
  • Odpowiedz
@nynu: no a my zdanie takich jak Ty mamy głęboko gdzieś

Ja nie wiem czy Ci wojownicy tego miasta wyjechali kiedyś poza granice Łódzkiego xD


Od 9 miesięcy mieszkam w Gdańsku, którym każdy się tak zachwyca, wychwala i w ogóle. I jakoś tu też widzę sporo takich samych wad jak w Łodzi, ale o tym nikt nigdzie nie pisze, jest tylko pozytywny PR a do Łodzi zawsze się trzeba #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
Łódź jest całkiem spoko, byłam kilka razy i miasto mi się całkiem podobało (tzn. moim zdaniem nie różniło się diametralnie od innych), ale patologii (zarówno wśród młodzieży jak i dorosłych) to faktycznie tam sporo
  • Odpowiedz