Wpis z mikrobloga

  • 1786
Eh sluchajcie jest sprawa. wczoraj dodalem wpis obrazajacy miasto Łódź. Dostał on ponad 600 plusów, ale został usunięty. Wpis bardzo uraził fanboyów tego miasta. Po przeanalizowaniu komentarzy chwalących Łódź jaka ona jest piękna, rozwijajaca się, czysta, że są różne inwestycję, chcialbym przeprosić...

  • 125
  • Odpowiedz
@durielek: bo to Bydgoszcz, a nie Brzydgoszcz.
Toruń poza starówką to jest 3. świat dopiero, ale to tajemnica poliszynela i wielkie toruńskie tabu, więc lepiej szkalować Bydgoszcz. Oba miasta mają wiele do zaproponowania, ale nigdy umysłowym amebom.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@oboe: dziekuje i pozdrawiam. żałuję ze na wszystkie komentarze nie odpowiadalem, ale w myslach mialem jedno wielkie xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@czlapka: Właśnie Łodzi szkodzi ten "pozytywny PR". Łódź najlepsza na świecie, najpiekniejsza, offPiotrkowska jedyna w skali Europy. Próbujecie sprawiać wrażenie, że to miasto idealne, najlepsze na świecie.
Ja lubię Łódź, ale nie lubię jej mieszkańców.
W mieście jest bieda i syf. Tak samo jak w wielu innych miastach w Polsce. Tyle że inne miasta po prostu to akceptują i próbują z tym walczyć, zamiast się pudrować i udawać Europejski Dubaj.
No i nie pomaga wam żenujący PR polegający na stawianiu w innych miastach billboardów uderzających w to, z czego dane miasto sobie słynie.
Znowu. Patrzcie! W ŁODZI WSZYSTKO JEST NAJLEPSZE.
MAMY DEPTAK! NIKT W EUROPIE NIE
  • Odpowiedz
@GoodPain ale mało kto mówi że Łódź nie ma wad. To, że pokazujemy to co się zmienia, to co pozytywne to nie znaczy że nikt nie dostrzega mankamentow. Setki kamienic w tragicznym stanie, #!$%@? transport publiczny. Tylko różnica jest taka że w latach 2000-2010 prawie nic z tym nie robiono. A teraz od kilku lat zmiany są widoczne gołym okiem. Ba paręnaście lat temu to właśnie łodzianie zawsze najbardziej krytykowali i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@czlapka: dzięki temu ze pochodzę ze Zdunskiej Woli, mam pogląd jak młodzież traktuje te miasto wojewodzkie zwane Łodzią. Mlodzi ludzie jako miasto do którego pragną sie przeprowadzić na studia do pracy wybera Wroclaw lub Warszawe. Ogolnie czesto jest tak ze sami mówią o tym ze lodz jest brzydka xD. Moje rodzinne miasto choruje na syndrom Lodzi rowniez jest mega brzydkie xD
  • Odpowiedz
@czlapka: Wszyscy wjeżdżają na Łódź? A słyszałeś o Sosnowcu i Radomiu?
I 95% wrzucających na te miasta, nawet na zdjęciach ich nie widziało. A 80% opinii o Łodzi pochodzi od ludzi, którzy tam byli.
To nie z Łodzią jest problem, a z mieszkańcami. Zajrzyj na tag #krakow.
Menele, maczety, gołębie, miasto deweloperów, niszczenie parków i zabytków przez władze, korki, wychodzenie na pole...
Tylko każdy krakowianin widzi, że
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@GoodPain: Byłem w Sosnowcu, w miarę ładne miasto. W Radomiu jeszcze nie mialem okazji być, wiec nie chce oceniać. Ogólnie mój hejt nie jest wymierzony w miasto a w bojowkarzy.
  • Odpowiedz