Wpis z mikrobloga

  • 1786
Eh sluchajcie jest sprawa. wczoraj dodalem wpis obrazajacy miasto Łódź. Dostał on ponad 600 plusów, ale został usunięty. Wpis bardzo uraził fanboyów tego miasta. Po przeanalizowaniu komentarzy chwalących Łódź jaka ona jest piękna, rozwijajaca się, czysta, że są różne inwestycję, chcialbym przeprosić...

  • 125
@nynu: jestem łodziakiem i nie kumam jak tym miastem można się zachwycać. Im bliżej centrum tym rośnie natężenie meneli na metr kwadratowy. Na większości osiedli śmierdzi, a ostatnio zdarzyło się że nawet piotrkowska #!$%@?ła żulem w niektórych miejscach.

Nie wiem, ja uważam że jak na tak duże miasto, to Łódź jest właśnie menelem. Jak coś jest remontowane, to zrobią tak aby było szare i przygnębiające. O wiele bardziej podobają mi się
@nynu

A wiesz jak mnie Lodziaki

obrażały,

że szykaluje ich miasto xDDD


Cześć nynu. Pisałem w Twoim wpisie wczoraj. Chciałbym skomentować też ten, z uwzględnieniem powyższego cytatu.

Nie wiem czy pamiętasz, ale pisałem o pewnym zwyczaju: zakorzenione w ludziach narzekanie. Tyczy się to każdej nowej inwestycji, nie ważne, że wybudowali piękny dworzec - ważniejsze ile pieniędzy wyrzucili. Podobnie skomentował to @RVRE_PEPE

Jak coś jest remontowane,

to zrobią tak aby było szare i
@nynu Naprawdę masz jakiś problem ze sobą. Napierdziałeś ileś tam postów i komentarzy odpowiadając sam sobie na jakieś zaczepki.
Wygląda to tak, że osobą, która najbardziej daje #!$%@? o to co kto mówi o Łodzi jesteś Ty sam.
@nynu: mieszkam w Łodzi 28 lat, 12 na balutach, 12 na retkini i 4 w ścisłym centrum. Jestem lokalnym patriotą, kocham to miasto i nie wyobrażam sobie życia w innym. Nie chce się wyprowadzać, chciałbym wykonywać swój zawód tutaj.

Generalnie sprawa nie wyglada tak prosto z tą Łodzią jak mogłoby się wydawać. Jest tutaj kupę fajnych miejsc i paradoksalnie bardzo duzo zieleni w porównaniu do innych miast. Nie zmienia to faktu