Wpis z mikrobloga

  • 1786
Eh sluchajcie jest sprawa. wczoraj dodalem wpis obrazajacy miasto Łódź. Dostał on ponad 600 plusów, ale został usunięty. Wpis bardzo uraził fanboyów tego miasta. Po przeanalizowaniu komentarzy chwalących Łódź jaka ona jest piękna, rozwijajaca się, czysta, że są różne inwestycję, chcialbym przeprosić...

  • 125
  • Odpowiedz
@nynu: Mieszkańcy Lodzi są jak tacy Korwinisci. Widzieliście kiedyś awatar z logo Wrocławia/Krakowa/Sosnowca? xD
Pozdrawiam z Łodzi, właśnie jadę na hehe Łódź Fabryczną.
No w #!$%@? wielki ten dworzec, Kraków Główny i Warszawa Centralna się chowają

  • Odpowiedz
@nynu: jestem łodziakiem i nie kumam jak tym miastem można się zachwycać. Im bliżej centrum tym rośnie natężenie meneli na metr kwadratowy. Na większości osiedli śmierdzi, a ostatnio zdarzyło się że nawet piotrkowska #!$%@?ła żulem w niektórych miejscach.

Nie wiem, ja uważam że jak na tak duże miasto, to Łódź jest właśnie menelem. Jak coś jest remontowane, to zrobią tak aby było szare i przygnębiające. O wiele bardziej podobają mi się
  • Odpowiedz
@nynu: TO CI USUNĘLI? xD
Najbardziej #!$%@?ły mnie parę lat temu wszechobecne billboardy reklamujące Łódź... rozwieszone na każdym rogu w Łodzi xD

No i ta debilna kampania prowadzona w innych miastach, uderzającą w to z czego słyną i czym się szczycą i mówiąca, że Łódź ma to lepsze.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@RVRE_PEPE: Dlatego nie chciałem tagowac Łodzi, by mieć normalne komentarze. Ja nie wiem czy Ci wojownicy tego miasta wyjechali kiedyś poza granice Łódzkiego xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@GoodPain: no wlasnie usunęli. I TO 2 RAZY WCZORAJ XDDDDDDDD
A wiesz jak mnie Lodziaki obrażały, że szykaluje ich miasto xDDD
  • Odpowiedz
@nynu: to generalnie zabawne bo Łódź jako chyba jedyne z większych miast ma na wykopie grupę psychofanów z logo Łodzi lub innym powiązanym z nią obrazkiem w avatarze. I na każdą krytykę Łodzi reagują bardzo nerwowo.
  • Odpowiedz
@nynu

A wiesz jak mnie Lodziaki

obrażały,

że szykaluje ich miasto xDDD


Cześć nynu. Pisałem w Twoim wpisie wczoraj. Chciałbym skomentować też ten, z uwzględnieniem powyższego cytatu.

Nie wiem czy pamiętasz, ale pisałem o pewnym zwyczaju: zakorzenione w ludziach narzekanie. Tyczy się to każdej nowej inwestycji, nie ważne, że wybudowali piękny dworzec - ważniejsze ile pieniędzy wyrzucili. Podobnie skomentował to @RVRE_PEPE

Jak coś jest remontowane,

to zrobią tak aby było szare i
  • Odpowiedz
@nynu: Tak piszesz o Łodzi i piszesz że na serio korci aby tam pojechać na wycieczkę - aby zobaczyć to wszystko na własne oczy i wyrobić własne zdanie bo... zdjęcia to zdjęcia.
  • Odpowiedz