Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, jutro ewakuuję się z friendzona. Zapowiedziałem swojej przyjaciółce, że jutro poważnie rozmawiamy. Zachowujemy się jak para, mówimy rzeczy, których znajomi sobie nie mówią, spędzamy razem nieprzyzwoite ilości czasu. Tylko się nie całujemy, nie uprawiamy seksu i nie kupuję jej kwiatów.
W te albo we wte, albo będzie moją kobietą, albo się rozchodzimy każdy w swoją stronę, bo tak się nie da #!$%@? żyć. Trzymajcie kciuki. Muszę wiedzieć, na czym stoję.
Nie wiem czemu to tu piszę, chyba nie za bardzo mam komu powiedzieć. Jeśli kogoś interesuje rezultat, plusujta, zawołam w weekend.
#zwiazki #seks #przyjazn #friendzone

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mireczki, jutro ewakuuję się z frie...
źródło: comment_yk1QUK8kG4iAOhuTr2g8N7UEakzOU9Vk.jpg
  • 72
@AnonimoweMirkoWyznania żadnych #!$%@? dyskusji, zwierzeń i proszenia się. Po prostu ohranicz kontakt i albo cie oleje, albo sama zacznie działać zebu się zbliżyć. A tak po prawdzie to jakby cos miało z tego być to juz by było. Nie łudź się ze nagle ci odpowie och Damian zawsze z toba chciałam być przez cale lato kochaj mnie za to.
@AnonimoweMirkoWyznania wyjdź z friendzone. Miałam podobną sytuację z przyjacielem, on dawał sygnały, że chce coś więcej, a ja tłumaczyłam mu, że nic z tego, nie interesuje mnie w ten sposób. Wolałabym, żeby po pierwszej odmowie po prostu dał mi spokój, bo po co miałby się ze mną spotykać, jeśli go frustruje brak seksu. Niech by się cieszył życiem beze mnie. Ale on nie dawał za wygraną. Próbował kilka razy. Efekt był ten