Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, jutro ewakuuję się z friendzona. Zapowiedziałem swojej przyjaciółce, że jutro poważnie rozmawiamy. Zachowujemy się jak para, mówimy rzeczy, których znajomi sobie nie mówią, spędzamy razem nieprzyzwoite ilości czasu. Tylko się nie całujemy, nie uprawiamy seksu i nie kupuję jej kwiatów.
W te albo we wte, albo będzie moją kobietą, albo się rozchodzimy każdy w swoją stronę, bo tak się nie da #!$%@? żyć. Trzymajcie kciuki. Muszę wiedzieć, na czym stoję.
Nie wiem czemu to tu piszę, chyba nie za bardzo mam komu powiedzieć. Jeśli kogoś interesuje rezultat, plusujta, zawołam w weekend.
#zwiazki #seks #przyjazn #friendzone

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz
źródło: comment_yk1QUK8kG4iAOhuTr2g8N7UEakzOU9Vk.jpg
  • 72
@AnonimoweMirkoWyznania: W ogóle niektóre lasencje są dziwne. Mój kolega miał taką dupę, która mówiła mu, że pójdzie z nim do łóżka po ślubie, a po pół roku odkąd się poznali, poszła do łóżka z jego znajomym. Kolega jej wybaczył, a ta znów, że pójdzie z nim do łóżka dopiero po ślubie... Może to dlatego, że jest brzydki i nadawał się tylko do rozmowy?
@AnonimoweMirkoWyznania: naprawde myslisz, ze laska by cie trzymala tyle we friendzonie, zeby nagle chciec z toba chodzic? Przeciez wtedy straci przyjaciela!
Jesli juz chcesz ja poderwac, to na pewno nie błagając, albo nie wymagając stanowczo "w tę albo we wtę". Jeśli chcesz z nią chodzić, to po pierwsze ogranicz spotkania z nią, po drugie drastycznie zmień styl bycia, tzn kup nowe ciuchy, zrób nowy fryz i zacznij umawiać się z laskami
czemu zakłada się na wykopie "albo się bolcowaliście albo nie będziecie razem" skoro OP nawet nie napisał ile się znają? Może to budująca się dopiero przyjaźń a nie znajomość 10-letnia - wtedy rzeczywiście raczej nic z tego jak się miras obudził teraz że hehe jednak to chcę te seksy XD


@opo92: Nie wiem czemu i czy na wykopie się coś zakłada, ale ja nic nie założyłem. Uważam, że friendzony są straszne
@AnonimoweMirkoWyznania: na każdego beta tampona we friendzone przypada alfa karmiących swoim nasieniem dziewczynę której owy beta się #!$%@?.
To klasyczny trójkąt miłosny.
Beta kocha różowego więc daję jej atencje i emocjonalne wsparcie nie dostajac nic w zamian
Różowy kocha alfę bo męski i daje mu dupy bo on tego potrzebuje. Brak emocjonalnego zaangażowania kompensuje u bety który uzupełnia te braki.
Alfa kocha siebie za to że jest alfą i jego życie