Wpis z mikrobloga

#olx #januszeolx chociaz czesciej #grazynyolx #mieszkanie #wynajem #lublin #zalesie (to w koncu lublin czy zalesie? xD) #wincyjtagow

W sumie to nie mam pilnej potrzeby zmiany mieszkania ale tam gdzie wynajmuje jest kilka wad ktore zaczynaja mi coraz bardziej dokuczac. No wiec tak sobie w #pracbaza przegladam oferty i co tam sie o--------a to ja nie mam pytan xD ciezko znalezc oferte ktora zawiera wszystkie niezbedne informacje:
1. brak adresu - no k---a xD wynajmujesz mieszkanie piszesz w ogloszeniu ze w nowym budownictwie ale k---a nie piszesz gdzie. i jeszcze jestem w stanie zrozumiec, że nie każdy chce szastać dokładnym adresem w internecie no ale chociaż ulice lub osiedle. to dla mnie już dużo. ja j---e.
2. niska cena - mieszkanie 2-pokojowe, TANIO!!!111 ONEONEONE 800zł. Wchodzę i już wiem czego się spodziewać. W szczegółach napisane, że do ceny trzeba doliczyc czynsz 600zł + media. No i o ile jestem w stanie zrozumieć brak wpisanych mediów bo nie są stałe i zależą od mieszkańców tak czynsz można już chyba k---a doliczyć. ja j---e
3. brak zdjęć - spoko wierzę na słowo, że ładne i zmarnuję mój czas na oglądanie mieszkania które może mi się potencjalnie nie spodobać.
4. w sumie to mieszkanie, ale jednak kondygnacja w domku. No zajebiście - tytuł "wynajmę MIESZKANIE bez właścicieli" ale w srodku ogłoszenia już, że jednak jest to piętro w domku a właściciele mieszkają piętro wyżej/niżej.
5. To był mój faworyt dziś - rozmazane zdjęcia. I to o ironio ostro rozmazane, tak że nic nie widać. pic real
6. Podawanie sprzecznych ulic i dzielnic. Dziś trafiłem na ogłoszenie gdzie było w tytule "MIESZKANIE NA LSM ul. SZAFIROWA" xD zajebiscie.
7 "wynajmę sympatyczną kawalerkę" - super, jak sympatyczna to mysle ze sie dogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8. wysoki standard - ogladasz zdjecia a tam prl lub lata 90' - i o ile umeblowanie mi nie przeszkadza i jestem w stanie zniesc te lata 90' bo mieszkanie tylko wynajmuje to k---a cena powinna byc za to odpowiednio obnizona i wlasciciel nie powinien pisac o wysokim standardzie

wez tu wynajmuj mieszkanie czlowieku ()
o.....k - #olx #januszeolx chociaz czesciej #grazynyolx #mieszkanie #wynajem #lublin ...

źródło: comment_mzVTXn2XGbQrvTsD775dweEYBMsVVpZv.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vkzk
@onsok ale kurde ogarnijcie to w końcu ludzie ze czynsz też bywa różny i latem i zimą jeśli jest w nim wliczone ogrzewanie. I co? Będziesz zimą futrować grzejniki na full, typowi przyjdzie dopłata za ogrzewanie i c--j tam nie? Doplaci ze swoich pieniędzy XDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@vin42 czynsz nie równa się opłatom. W czynszu masz zaliczki na wodę, ogrzewanie itd a wszelakie niedoplaty ma się obowiązek zapłacić. Ja w tym momencie wynajmując mieszkanie wszystkie rachunki mam wliczone a za ogrzewanie place raz w roku dodatkowo i to jest jak najbardziej normalne. Nie rozróżniasz pojecia czynsz. Czynsz administracyjny to nie to samo co opłata za media. Czynsz administracyjny jest stały, rozłożone są koszta na cały rok więc nie
  • Odpowiedz
@onsok: no i oczywiście "przytulne" co oznacza, ze będzie to klitka. W wymaganiach: nie pal, nie miej zwierząt, w ogóle najlepiej to nie przebywaj. Przyjaciółka jeszcze miała akcję, że właściciel jej powiedział, że raz na miesiąc ma jej nie być (sobota oraz niedziela), bo potrzebują przenocować na mieszkaniu. Wielkie oburzenie, że nie było zgody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@onsok: Te "wysokie standardy" to jest pewne rozwinięcie mentalności "mnie się należy". Odstępują swoje. Myślą, że to nie wiadomo co (bo dla nich w sumie jest) chcą z tego mieć konkretną forsę i mają w------e na rynek. Moja rodzina próbowała kiedyś wynająć pokój z drewnianym oknem w domku jednorodzinnym ze średniego PRLu, na piętrze dzielonym z moją BABCIĄ, w Częstochowie, najlepiej STUDENTCE (hehe polibudy), gdzie do najbliższego przystanku z----------o się
  • Odpowiedz
@onsok:

6. Podawanie sprzecznych ulic i dzielnic. Dziś trafiłem na ogłoszenie gdzie było w tytule "MIESZKANIE NA LSM ul. SZAFIROWA" xD zajebiscie.

W Krakowie to klasyk. Ludzie nie wiedzą gdzie mają mieszkania xD Albo nie podają numeru, a ulica w c--j długa. No ukradnę im ten blok jak mi numer podadzą xD
  • Odpowiedz