Wpis z mikrobloga

#olx #januszeolx chociaz czesciej #grazynyolx #mieszkanie #wynajem #lublin #zalesie (to w koncu lublin czy zalesie? xD) #wincyjtagow

W sumie to nie mam pilnej potrzeby zmiany mieszkania ale tam gdzie wynajmuje jest kilka wad ktore zaczynaja mi coraz bardziej dokuczac. No wiec tak sobie w #pracbaza przegladam oferty i co tam sie #!$%@? to ja nie mam pytan xD ciezko znalezc oferte ktora zawiera wszystkie niezbedne informacje:
1. brak adresu - no #!$%@? xD wynajmujesz mieszkanie piszesz w ogloszeniu ze w nowym budownictwie ale #!$%@? nie piszesz gdzie. i jeszcze jestem w stanie zrozumiec, że nie każdy chce szastać dokładnym adresem w internecie no ale chociaż ulice lub osiedle. to dla mnie już dużo. ja #!$%@?.
2. niska cena - mieszkanie 2-pokojowe, TANIO!!!111 ONEONEONE 800zł. Wchodzę i już wiem czego się spodziewać. W szczegółach napisane, że do ceny trzeba doliczyc czynsz 600zł + media. No i o ile jestem w stanie zrozumieć brak wpisanych mediów bo nie są stałe i zależą od mieszkańców tak czynsz można już chyba #!$%@? doliczyć. ja #!$%@?
3. brak zdjęć - spoko wierzę na słowo, że ładne i zmarnuję mój czas na oglądanie mieszkania które może mi się potencjalnie nie spodobać.
4. w sumie to mieszkanie, ale jednak kondygnacja w domku. No zajebiście - tytuł "wynajmę MIESZKANIE bez właścicieli" ale w srodku ogłoszenia już, że jednak jest to piętro w domku a właściciele mieszkają piętro wyżej/niżej.
5. To był mój faworyt dziś - rozmazane zdjęcia. I to o ironio ostro rozmazane, tak że nic nie widać. pic real
6. Podawanie sprzecznych ulic i dzielnic. Dziś trafiłem na ogłoszenie gdzie było w tytule "MIESZKANIE NA LSM ul. SZAFIROWA" xD zajebiscie.
7 "wynajmę sympatyczną kawalerkę" - super, jak sympatyczna to mysle ze sie dogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8. wysoki standard - ogladasz zdjecia a tam prl lub lata 90' - i o ile umeblowanie mi nie przeszkadza i jestem w stanie zniesc te lata 90' bo mieszkanie tylko wynajmuje to #!$%@? cena powinna byc za to odpowiednio obnizona i wlasciciel nie powinien pisac o wysokim standardzie

wez tu wynajmuj mieszkanie czlowieku ()
Pobierz o.....k - #olx #januszeolx chociaz czesciej #grazynyolx #mieszkanie #wynajem #lublin ...
źródło: comment_mzVTXn2XGbQrvTsD775dweEYBMsVVpZv.jpg
  • 79
@onsok: Widocznie znajdą się na to wszystko chętni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wiesz co jest najlepsze? Agencje. W dodatku nawet nie przy ofercie wynajmu a SPRZEDAŻY. Robią tak gówniane zdjęcia, zamiast poczekać aż obecni lokatorzy (najemcy) sprzątną trochę porozwalane rzeczy w pokojach to #!$%@?ą zdjęcia nie patrząc nawet co na nich będzie. Są jeszcze agenci którzy nie pozwolą klientowi obejrzeć mieszkania bez podpisania zobowiązania że zapłacą
  • 19
@frems no właśnie, ale po to jest wyszukiwarka żeby mi takich rzeczy nie pokazywało bo i tak nie będę zainteresowana bo mnie nie stać. Jak szukałam mieszkania i chciałam się zmieścić w 1500 ewentualnie plus opłaty to jakaś patologia się działa. Mieszkanie 1500+600czynsz +200oplaty co w sumie dawało od 2 do 2.5 tys. Ja rozumiem nie dodawania opłat ale nie gdy suma różni się nawet o tysiąc
@onsok: chodzi mi o januszy co to wpisują w ogłoszenie 'mieszkanie 2-pokojowe', Ty akurat szukasz takiego dla siebie i współlokatora, po czym wchodzisz w ogłoszenie i się okazuje że ktoś będzie musiał przechodzić przez pokój tego drugiego, super opcja bulwo :d
chodzi mi o januszy co to wpisują w ogłoszenie 'mieszkanie 2-pokojowe', Ty akurat szukasz takiego dla siebie i współlokatora, po czym wchodzisz w ogłoszenie i się okazuje że ktoś będzie musiał przechodzić przez pokój tego drugiego, super opcja bulwo


@Iduun: no ale to nadal mieszkanie 2-pokojowe jest układ amfiladowy tego nie zmienia...