Wpis z mikrobloga

@zolwixx: Najgorzej (,)
@troloking: Kota w ogóle ma bardzo dużo zdjęć, na których wygląda jak alegoria poniedziałku ._. Wyjątkiem są te, na których widać ewidentną szyderę i pogardę dla świata.
@Rootwater: Dziękuję w imieniu biblioteczki i niczego sobie futrzaka ()
@krozabalka: ()
@piglet mój psiak na jesieni (również lvl 11) nabawił się reumatyzmu objawy były identyczne, utykał na tylnie łapki, nie dawał się dotykać bo wszystko go bolało. Wszystkie badania wyszły dobre więc weterynarz na próbę przepisał tabletki na reumatyzm. Wystarczyło przez tydzień podawać leki i psiak znów zamienił się w szczeniaka :) Ucałuj kota ode mnie i życz mu zdrowia bo teraz potrzebuje dużo czułości ʕʔ
@hiacynta: Oby u niej było podobnie! Mam nadzieję, że za tydzień Kota już będzie normalnie paradować po mieszkaniu swoim nonszalanckim krokiem zwycięzcy i nadkota () Wykiziam ją dodatkowo od Ciebie (ʘʘ)
@HalfGod: Bo na razie jeszcze tej jednej nie przeczytałam, ale obiecuję, że jak tylko nadrobię zaległości, to kupię pozostałe tomy
@UnkelMarlo: Współczuję Mireczku, ja nawet nie umiem sobie wyobrazić, że miałabym się pożegnać z którymś z moich futrzaków (,)