Wpis z mikrobloga

@czarnobiaua: no to masz farta że mieszkasz na jakimś osiedlu gdzie ktoś ruszył głową i zamontował światłowody. W miastach pod warszawą czasem nie ma co marzyć o linii telefonicznej albo jakimkolwiek kablu, albo są stare miedziaki max 10Mbps których nikt nie ma zamiaru wymienić

A o internecie LTE nie ma co gadać bo w większości przypadków btsy są #!$%@? na maksimum możliwości
żyjemy w czasach w których kablowy internet >20Mbps jest nadal fizycznie nieosiągalny dla wielu ludzi mieszkających poza ścisłym centrum wielkiego miasta


@rdy: Tia. Dlatego ostatnio techników do naprawy światłowodów głównie na wieś wysyłam (_ )
@rdy: zdziwiłbyś się, bo mieszkam w Bielsku-Białej, 175 tysięcy mieszkańców, całkiem niedaleko centrum, ale w domu, nie w bloku, obok największego osiedla i okazuje się, że żaden, dosłownie żaden operator nie chce do mnie przyciągnąć porządnych kabli, bo to się nie opłaca. Nie mówię nawet o światłowodzie, który mi obiecują od kilku lat i za każdym razem jak mówię adres to słyszę "a nie, jednak tam jeszcze nie ma", tylko o