Wpis z mikrobloga

Mireczki jak mi któryś powie że polska #policja to zlamasy i patrzą jak udupic obywatela to będę bronił ich do upadłego. Dzisiaj ladowalismy sprzęt na zestaw i zadzwoniłem z prośbą o eskorte żeby odtamowac ruch bo to centrum #zakopane i ruch dzisiaj czyli w ferie na bogato. Pani dyspozytor bardzo miła, wysłała patrol. Za 3 minuty panowie na miejscu, kierowanie ruchem ogarnięte, odtorowali wyjazd i jeszcze szerokości pożyczyli. Po wszystkim zadzwoniłem i podziękowałem za postawę pro obywatelska. Polska Policja to nie tylko zlosliwcy zerujace na innych. To też ludzie i to pomocne. #czujedobrzeczlowiek #case #steyr #traktor
A.....z - Mireczki jak mi któryś powie że polska #policja to zlamasy i patrzą jak udu...

źródło: comment_vFYN0FHWQXNltTTzLAe3t17BsB4p0bgv.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • 37
@Adry420
@paramedic44

Byłem wściekły 2 dni wcześniej na nich, bo dostaliśmy mandat w sumie słuszny bo rozładunek na parkingu do 2.5 tony zrobiliśmy. Jak pojechaliśmy na policję to wytlumaczyli że dobrze to zrobiliśmy bo ani ruchu nie tamowalismy ani nic, a nie było możliwości żeby gdzie indziej zaparkować bo tymi traktorami niezarejestrowanymi nie można poruszać się po drogach. Życzliwy pan z budowy podpier..... I musieli przyjąć zgłoszenie. Oni nam podpowiedzieli jak to
  • Odpowiedz
@Airbooz: Rozumiem, tak jak mówię, trafiłeś na ludzi. Ja trafiałem i na tych dobrych i na tych złych, więc nie dziwię się z takiej postawy funkcjonariuszy.
Kiedyś ojca eskortowali przez cały Lublin. Sytuacja wyglądała tak, że zatrzymali go do kontroli chyba no i ogólnie pytali gdzie jedzie do jakiej firmy itp. Odpowiedział że do firmy takiej i takiej i że nie wie jak się tam dostać, to oni do taty "dobra,
  • Odpowiedz
@Airbooz: a jak to jest z wyładunkiem na drodze? Bo spotykam się z tym, że przy salonie samochodowym często staje ciężarówko laweta i rozładowują/ładują samochody. o tutaj https://www.google.pl/maps/@50.2564905,18.9845874,3a,75y,22.2h,88.9t/data=!3m6!1e1!3m4!1sGp6HcuxL1SBcOzfSEPx-8w!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Blokuje drogę na awaryjnych i często są niebezpieczne sytuacje bo duży ruch i dwupasmówka.

Wolno tak czy nie za bardzo?
  • Odpowiedz
@whiterose: ale ja miałem styczność z policjantami którzy byli w porządku. Szanuje ich pracę i takie posty mnie cieszą, fajnie że można czasem odzyskać wiarę w tą instytucję.
  • Odpowiedz