Wpis z mikrobloga

Mireczki jak mi któryś powie że polska #policja to zlamasy i patrzą jak udupic obywatela to będę bronił ich do upadłego. Dzisiaj ladowalismy sprzęt na zestaw i zadzwoniłem z prośbą o eskorte żeby odtamowac ruch bo to centrum #zakopane i ruch dzisiaj czyli w ferie na bogato. Pani dyspozytor bardzo miła, wysłała patrol. Za 3 minuty panowie na miejscu, kierowanie ruchem ogarnięte, odtorowali wyjazd i jeszcze szerokości pożyczyli. Po wszystkim zadzwoniłem i podziękowałem za postawę pro obywatelska. Polska Policja to nie tylko zlosliwcy zerujace na innych. To też ludzie i to pomocne. #czujedobrzeczlowiek #case #steyr #traktor
A.....z - Mireczki jak mi któryś powie że polska #policja to zlamasy i patrzą jak udu...

źródło: comment_vFYN0FHWQXNltTTzLAe3t17BsB4p0bgv.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Airbooz: Tak własnie pracuje nasza Policja, są po ot żeby pomagać. A ci, którzy narzekają, JP i tak dalej to zwykła czysta patologia z blokowisk bądź jakieś marudy, którzy za dużo internetów się naoglądali.
  • Odpowiedz
Tylko plebs i patologią rozdziera japę, że policja chce udupić obywatela.


@paramedic44: Typowy wykop. Przy każdorazowym wejściu na stronę zamiast komunikatu o ciasteczkach powinien być komunikat: "Uwaga, 90% użytkowników tego portalu to idealny przykład dychotomicznego barana - wdawanie się w dyskusję grozi chorobą nowotworową".
  • Odpowiedz
@Airbooz: Ostatnio jechałem, droga zamknięta podjeżdżam pytam policjanta, jak objechać. Wszystko miło pięknie i szerokości życzył na koniec. Poprawili się ostatnio i za to ich chwale !
  • Odpowiedz
@Airbooz: W '94 ojciec pojechał na Żerań po nówkę poloneza, pech chciał ze podczas jazdy z Wawy w kierunku na Gdańsk centralnie na moście jakiś przełącznik się zaczął jarać, postój na moście stres te sprawy całe (nowe auto) pełne dymu, zajechali niebieskie, chwila rozmowy, (panie władzo stres, ja z prowincji) chwila moment, przełącznik wymontowany, a poza tym wyeskortowali ojca z poldkiem aż do Łomianek. Można? Można.
  • Odpowiedz
@Airbooz: jeden przypadek nie przesądza o wszystkim. Niestety w PP pracują też ułomni i mówię to jako osoba która dwukrotnie miała doczynienia z policją jako osoba poszkodowana. Raz dyżurny nawet nie chciał przyjąć mojego zgłoszenia, a za drugim razem policjant stwierdził wprost: "czego Pan się spodziewa, za 6 miesięcy i tak dostanie pan pismo z umorzeniem sprawy". Tak więc, bez przesady że jeden gest, a raczej dobrze spełniony obowiązek wystawia
  • Odpowiedz
@Airbooz: Od jakiegoś czasu mówię, że problemem w Polsce nie jest Policja, a chore prawo tworzone przez debili z Wiejskiej. W Policji zaszła zmiana pokoleniowa, to nie ta sama Policja co w latach 90 po blokowiskach latała.
  • Odpowiedz
@Airbooz: policje szanuje, policjantów już nie bardzo.

takie małe truestory rok temu wylądowałem na szopena w wawie no i spytałem się policjantów jak się dostać tu i tam, zamiast mi pomóc to mnie spisali a na pytanie nie odpowiedzieli nawet, było późno, sklepiki zamknięte więc ich było mi się spytać.
  • Odpowiedz
Życzliwy pan z budowy podpier..... I musieli przyjąć zgłoszenie.


@Airbooz: No i szkoda, że w takich sytuacjach nie mogą odstąpić od wymierzenia kary, albo wiąże się to z długim tłumaczeniem. Nie chcą pewnie ryzykować, bo ta kutwa może zadzwonić i dowiadywać się czy ukarali. A powinni zwyczajnie odstąpić, bo zdrowy rozsądek wskazuje, że wybrałeś najlepsze wyjście.
Jak Ci zaproponowali ogarnąć sprawę?

Na przyszłość wrzucaj takie rzeczy też w tagi #
  • Odpowiedz
to nie ta sama Policja co w latach 90 po blokowiskach latała


@qwarqq: True. Co więcej, paru moich kumpli z którymi się za dzieciaka "w latach 90 po blokowiskach latało" pracuje w Policji :)
  • Odpowiedz