Wpis z mikrobloga

Właśnie leżę w szpitalu. Wyladowalem bo obronilem starszego Pana katowanego przez 3 sebiksow. Z dwoma sobie radzilem ale jak 3ci wkroczył to mnie zbutowali. Jak otrzymywalem ciosy to jedyne o czym myślałem to żeby nie dostać kosy. Cały autobus się patrzył. Wszyscy #!$%@? jaki ten kraj jest dumny i stoi w obronie słabszych a tak naprawdę to jest zlepek #!$%@? i ciot, które zamiast się nawet odezwać to wola się poskarzyc kierowcy, że się spieszą do domu i żeby odjezdzal. Między czasie wpadli Kanarzy z ochroniarzami i chcieli wlepic mandat kobiecie, która która nie miała biletu bo nie wysiadla bo wzywLa policję. #!$%@? że mną ale myślałem, że ze żyje w normalnym kraju. Najbardziej żałuję że jak miałem jednego sebka w dosiadzie to mu łba nie ukręcilem. Jak jeszcze ktoś kiedys wspomnienia jak to ludzie z Polski się stawiają z bliźnim to mu się w twarz zaśmieje.
  • 135
@Miscellaneous: mialem tez wiele sytuacji w ktorych wydwalo mi sie ze ludzie powinni zareagowac cos zrobic. mialem i mam im to za złe. Nalezy sie pogodzic z tym faktem i nie liczyc na nikogo wtedy nie znajdujemy sie w sytuacji gdy jestesmy zawiedzeni. Jeśli w słusznej sprawie to zrobiłeś to dobrze , rób tak dalej to wyróżnia nas od robaków.
Człowiek bez odwagi i dzielności to rzecz. Napoleon.:)
@Miscellaneous szanuje, szanuje szczegolnie bo sam mialem taka sytuacje juz prawie 10 lat temu, pisalem tez o niej na wypoku. Bardzo podobna sytuacja, w skrocie wstawilem sie z gosciem ktory byl bity, obronilem go po czym sebix zadzwonil po kolegow i ja musialem sie wykazac umiejetnosciami sprinterskimi i samemu w nocy w swieta bożego narodzenia dzwonic po kumpli zeby po mnie przyjechali bo gdyby nie..to bym skonczyl tak jak ty. Oczywiscie w
A jak ich już zlejesz to policja Ci piątkę przybije.


@neib1: A później wszyscy wsiedliście do suki i pojechaliście pałować kiboli XD

Kłopot w tym, że to nie policja cię ukarze w razie czego, tylko sąd, na wniosek poszkodowanego seby, a skoro była policja, to i będą twoje dane.

Nie żyjemy w urojonym świecie gdzie będziesz miał problemy z tego tytułu.


No tak, kodeks karny pochodzi z urojonego świata.
Pobierz T.....5 - > A jak ich już zlejesz to policja Ci piątkę przybije.

@neib1: A później...
źródło: comment_k1EbNVUsbjVYsrRir6UfbUhh9s4o10YK.jpg
@Miscellaneous

Jak jeszcze ktoś kiedys wspomnienia jak to ludzie z Polski się stawiają z bliźnim to mu się w twarz zaśmieje.


No przecież pomogłeś człowiekowi, nie śmiej się z siebie, tylko poćwicz trochę, posparuj, zgól na łyso i nawet czterech Sebixów zastosuje taktyczny odwrót.
@Miscellaneous: szanuje że zacząłeś walkę z 3 sebiksami i obroniles tego Pana tak? Czy dalej go klepali?
W Polsce każdy myśli tylko o sobie i panuje znieczulica na krzywdy innych osób. Ludzie przejmują się tylko kotkami pieskami żeby im krzywda się nie działa.
Koleżanka kiedyś opowiadała historię że w autobusie zaczepiło ją dwóch chłopaków. Nikt im nie zwrócił uwagi. Chcieli jej zabrać torebkę czy tam telefon . Zaczęła krzyczeć. Kierowca się
Reszta potrafi, was po prostu łapie nagła sraka, albo faktycznie macie w piździe.


@jeden-z-dwudziestu: Znam typa, co za to, że bronił się z bratem przed kilkoma typami, ma zniszczoną karierę w policji, bo jednemu z napastników połamała się szczęka i został oskarżony o pobicie.

Parę razy musiałem bronić siebie i najbliższych, ale dla obcej osoby nie będę narażał się na nieprzyjemności prawne, zwłaszcza, że nasze kochane państwo daje mi takie same
@Tical25: Debilizm, to szukanie sobie wymówek dlaczego się nie reaguje na jakiekolwiek sygnały tego, że coś się dzieje nie tak obok ciebie. Ty widzisz tylko hehe #!$%@? sebków, które jest co najwyżej wypadkową reakcji na niepożądane zachowania - od razu widać, że ktoś jest zaczepiany, to się reaguje, podchodzi i interweniuje. Lanie się jest najwyżej ostatecznością.

To przez takich jak ty między innymi ten kraj jest tak #!$%@?. A tacy jak