Wpis z mikrobloga

Właśnie leżę w szpitalu. Wyladowalem bo obronilem starszego Pana katowanego przez 3 sebiksow. Z dwoma sobie radzilem ale jak 3ci wkroczył to mnie zbutowali. Jak otrzymywalem ciosy to jedyne o czym myślałem to żeby nie dostać kosy. Cały autobus się patrzył. Wszyscy #!$%@? jaki ten kraj jest dumny i stoi w obronie słabszych a tak naprawdę to jest zlepek #!$%@? i ciot, które zamiast się nawet odezwać to wola się poskarzyc kierowcy, że się spieszą do domu i żeby odjezdzal. Między czasie wpadli Kanarzy z ochroniarzami i chcieli wlepic mandat kobiecie, która która nie miała biletu bo nie wysiadla bo wzywLa policję. #!$%@? że mną ale myślałem, że ze żyje w normalnym kraju. Najbardziej żałuję że jak miałem jednego sebka w dosiadzie to mu łba nie ukręcilem. Jak jeszcze ktoś kiedys wspomnienia jak to ludzie z Polski się stawiają z bliźnim to mu się w twarz zaśmieje.
  • 135
  • Odpowiedz
@Utiopa: boli jak cholera szczęka i spać nie mogę i czekam na wyniki tomografi. Jakim to t też Eva być idiotom, że żeby po takiej akcji uciec na najbardziej reprezentatywne miejsce w mieście. Policja złapała ich w 20min
  • Odpowiedz
@Miscellaneous W takich chwilach widac jak kultura noszenia i uzywania broni do samoobrony moglaby pomoc i wyrownac szanse, gdyby uzycie broni bez powodu bylo surowo karane a dozwolone do obrony. Jesli chodzi o autobus to wiadomo jaka jest reakcja tlumu, nikt sie nie chce wychylac.
  • Odpowiedz
. Najbardziej żałuję że jak miałem jednego sebka w dosiadzie to mu łba nie ukręcilem


@Miscellaneous: no i wtedy byś zobaczył dlaczego ludzie nie reagują chociaż często mogą.

Po prostu skazano by cię za zabójstwo. Dostałbyś taką karę, jaką dostaje ktoś, kto włamuje się do cudzego domu i dusi dziecko we śnie, choć zlikwidowałbyś tylko Sebka.
  • Odpowiedz
@Red_Devil: trochę jestem obsrany bo mi się kość pod okiem cofnela sporo a lekarz dopiero będzie za kilka godzin że mną rozmawial. Przeraza mnie to że chciałem w takim stanie wracać do domu. Gdyby nie przypadek kolegi to bym to zbagatelizowal na początku.
  • Odpowiedz
@Miscellaneous: zdarzało mi się kogoś bronić w autobusie i potwierdzam, że ludzie udają, że nie widzą czegoś koło czego stoją, a ja to widzę z końca autobana na ten przykład. Ludzie to tchórzliwe #!$%@?.
  • Odpowiedz