Wpis z mikrobloga

Właśnie leżę w szpitalu. Wyladowalem bo obronilem starszego Pana katowanego przez 3 sebiksow. Z dwoma sobie radzilem ale jak 3ci wkroczył to mnie zbutowali. Jak otrzymywalem ciosy to jedyne o czym myślałem to żeby nie dostać kosy. Cały autobus się patrzył. Wszyscy #!$%@? jaki ten kraj jest dumny i stoi w obronie słabszych a tak naprawdę to jest zlepek #!$%@? i ciot, które zamiast się nawet odezwać to wola się poskarzyc kierowcy, że się spieszą do domu i żeby odjezdzal. Między czasie wpadli Kanarzy z ochroniarzami i chcieli wlepic mandat kobiecie, która która nie miała biletu bo nie wysiadla bo wzywLa policję. #!$%@? że mną ale myślałem, że ze żyje w normalnym kraju. Najbardziej żałuję że jak miałem jednego sebka w dosiadzie to mu łba nie ukręcilem. Jak jeszcze ktoś kiedys wspomnienia jak to ludzie z Polski się stawiają z bliźnim to mu się w twarz zaśmieje.
  • 135
Debilizm, to szukanie sobie wymówek dlaczego się nie reaguje na jakiekolwiek sygnały tego, że coś się dzieje nie tak obok ciebie.


@jeden-z-dwudziestu: To nie szukanie wymówek, tylko racjonalizm i szukanie najlepszej możliwej opcji.

Atakowanie w pojedynkę kilku patusów jest raczej najgorszą opcją, jeśli nie masz wyrównywacza szans w postaci jakiejkolwiek broni. Zwłaszcza, że te Sebki mogą mieć jakiś nóż w kieszeni, albo podobną zabawkę.

Ty widzisz tylko hehe #!$%@? sebków, które
@Tical25: Znowu śmieszne anegdotki XD

A na głównej było kiedyś jak ktoś wyszedł z domu i umar

Gdybanie na podstawie śmiesznych anegdotek mnie nie obchodzi - sprawa jest banalna.

Człowieka od glona odróżnia zachowanie społeczne. Interwencja na złe sytuacje w otoczeniu to obowiązek człowieka, a glony albo mają obsrane gacie, albo szukają wymówek jakichkolwiek dlaczego dzisiaj im się nie udało.

Społeczeństwo glonów wygląda jak Polska i musi prędzej lub później upaść.
@Tical25: To są tylko śmieszne anegdtoki oparte o "Znam typa..." i "A na głównej było...". Nikogo to na szczęście nie obchodzi.

To, jakie tam sobie tezy stawiasz w swoim rozumku i co je potwierdza - również. Nie jest to nic znaczącego patrząc na powyższy akapit dotyczący anegdotek.

Człowiek reaguje na nieprawidłowości w swoim otoczeniu, glon ma obsrane gacie albo ma w piździe i w obu przypadkach szuka jakichkolwiek wymówek by
Jestem w stanie zrozumiec ludzi, ktorzy nie reaguja w takich sytuacjach. Wystarczy, ze jeden mialby kose, jeden niefortunny upadek, cios a OP moglby juz teraz z nami nie pisac. 1 Mirek na 3 Sebkow, gdzie Mirek nie ma jakiejś broni (bialej, palnej) to dosyc ryzykowna sytuacja. Inaczej temat by wygladal, gdyby pare osob z busa zareagowalo - wtedy Sebastiany by się obsrały. A tak to OP lezy w szpitalu z cofniętą kością
@Tical25
Po pierwsze trzeba cały czas mówić ze się było bardzo przestraszonym i ze balo się o swoje życie. Najgorsze co można zrobic to powiedzieć coś w stylu "zaatakował mnie, więc skontrowalem go lewym prostym, obalilem na ziemię i tam uderzylem az stracił przytomność" Cały czas musimy podkreślać ze dzialalismy pod wpływem strachu i do końca nie wiemy co się stało, a jak nie daj Boże zabijemy napastnika to po przyjeździe policji
@jeden-z-dwudziestu: Człowieku nie wygłupiaj się już więcej rycerzyku z IQ sznurówki.

@Nastruj: Dlaczego tacy ja Ty nie potrafią rozmawiać normalnie na temat dostępu do broni, tylko popadają w skrajności? Kto o nieskrępowany, dostępie mówi? I skoro lubisz zagadki, to ja Ci też jedną zadam. Jak myślisz o ile mniej pobić, napadów, gwałtów mielibyśmy w kraju gdyby w dostęp do broni w celach obrony osobistej, nie był uznaniowy i nie zależałby
I właśnie dlatego nie pomógł bo z taką świadomością się liczą, bo widzą, że mają do czynienia z patologią.


@Lord_Vladek: Niektórzy ludzie naiwnie myślą, że patusy są jakieś honorowe, ale skoro ktoś nie boi się kary za rozbój czy gwałt, to będzie się bał za próbę morderstwa?

Z patusami trzeba ostro albo wcale, bo za dużo się ryzykuje. Albo nokautujesz ich jak leci, żeby nie zdążyli zareagować, choć możesz ich połamać