Wpis z mikrobloga

Właśnie leżę w szpitalu. Wyladowalem bo obronilem starszego Pana katowanego przez 3 sebiksow. Z dwoma sobie radzilem ale jak 3ci wkroczył to mnie zbutowali. Jak otrzymywalem ciosy to jedyne o czym myślałem to żeby nie dostać kosy. Cały autobus się patrzył. Wszyscy #!$%@? jaki ten kraj jest dumny i stoi w obronie słabszych a tak naprawdę to jest zlepek #!$%@? i ciot, które zamiast się nawet odezwać to wola się poskarzyc kierowcy, że się spieszą do domu i żeby odjezdzal. Między czasie wpadli Kanarzy z ochroniarzami i chcieli wlepic mandat kobiecie, która która nie miała biletu bo nie wysiadla bo wzywLa policję. #!$%@? że mną ale myślałem, że ze żyje w normalnym kraju. Najbardziej żałuję że jak miałem jednego sebka w dosiadzie to mu łba nie ukręcilem. Jak jeszcze ktoś kiedys wspomnienia jak to ludzie z Polski się stawiają z bliźnim to mu się w twarz zaśmieje.
  • 135
  • Odpowiedz
@Miscellaneous szanujeę. 2 lata temu pomoglem gowniakowi pod klubem w Bydgoszczy, obudzilem sie w szpitalu w maszynie do rezonansu. Strzal w tył glowy od sebixa i luk brwiowy rozbity od uderzenia głową w kraweznik. Ale i tak zawsze p9magam, taka natura
  • Odpowiedz
@Miscellaneous: za wszelką cenę kładź się do szpitala na 7 dni. Powiedz że umierasz i mają Cię położyć. Jak będzie 7 dni w szpitalu sebixy będą ścigani przez prokuratora z urzędu ;> jest szansa na zawiasy, może sędzia będzie wzgardzony ich zachowaniem i da im pół roku za kratami
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek:

I skoro lubisz zagadki, to ja Ci też jedną zadam. Jak myślisz o ile mniej pobić, napadów, gwałtów mielibyśmy w kraju gdyby w dostęp do broni w celach obrony osobistej, nie był uznaniowy i nie zależałby od widzimisię komendanta KP?

Już napisałem na ten temat, że tego w kartotekach nie ma.


xd czyli zadajesz pytanie, na które nie da się odpowiedzieć, można
  • Odpowiedz
jak nie daj Boże zabijemy napastnika to po przyjeździe policji mówimy ze jesteśmy w szoku i potrzebujemy psychologa i nie możemy zeznawac. Daje to ze dwa tygodnie na przygotowania


@maciejze: XDDDDD wypok specjaliści spryciarze pe el
p.....u - > jak nie daj Boże zabijemy napastnika to po przyjeździe policji mówimy ze ...
  • Odpowiedz
@piru No, wypok specjalisci, xddddd powiedział mi o tym wszystkim tylko policjant z dochodzeniowki który zajmuje się między innymi przesluchaniami i dokumentacją dla prokuratury.

  • Odpowiedz
@piru No, wypok specjalisci, xddddd powiedział mi o tym wszystkim tylko policjant z dochodzeniowki który zajmuje się między innymi przesluchaniami i dokumentacją dla prokuratury.


@maciejze: wpadniesz na dołek, lekko przycisną i tyle będzie z rad taty twojego kolegi xD
  • Odpowiedz
@Miscellaneous:

Wielki szacun dla ciebie facet. Mnie to też niezwykle drażni, sam miałem parę razy takie sytuacje gdzie ludzie gapili się jak te kołki zamiast cokolwiek robić. To chore. Gdyby już jakaś dwójka za tobą wyszła sytuacja była by inna, a wyszłoby więcej to zaraz zaczęli by #!$%@?ć żywo. Dla mnie takie padliny to podludzie.

A jeszcze bardziej mnie wkurzają sytuacje gdy czytam gdzieś w internecie że ludzie bijący niewinnego
  • Odpowiedz