Wpis z mikrobloga

Właśnie leżę w szpitalu. Wyladowalem bo obronilem starszego Pana katowanego przez 3 sebiksow. Z dwoma sobie radzilem ale jak 3ci wkroczył to mnie zbutowali. Jak otrzymywalem ciosy to jedyne o czym myślałem to żeby nie dostać kosy. Cały autobus się patrzył. Wszyscy #!$%@? jaki ten kraj jest dumny i stoi w obronie słabszych a tak naprawdę to jest zlepek #!$%@? i ciot, które zamiast się nawet odezwać to wola się poskarzyc kierowcy, że się spieszą do domu i żeby odjezdzal. Między czasie wpadli Kanarzy z ochroniarzami i chcieli wlepic mandat kobiecie, która która nie miała biletu bo nie wysiadla bo wzywLa policję. #!$%@? że mną ale myślałem, że ze żyje w normalnym kraju. Najbardziej żałuję że jak miałem jednego sebka w dosiadzie to mu łba nie ukręcilem. Jak jeszcze ktoś kiedys wspomnienia jak to ludzie z Polski się stawiają z bliźnim to mu się w twarz zaśmieje.
  • 135
  • Odpowiedz
prawdę to jest zlepek #!$%@? i ciot, które zamiast się nawet odezwać to wola się poskarzyc kierowcy, że


@Miscellaneous: dokladnie, wiadomo czasami mało poważne sytuacje to nie ma co się wpieprzać ale brak reakcji na takie coś to porażka społeczna.
Poza tym jakaś mocna feminizacja chłopaków urodzonych po 2000 roku, raptem pare lat różnicy a mam wrażenie że lepszy kontakt złapię z ludźmi po trzydziestce.
  • Odpowiedz
@fanatic: kiedyś była taka sama znieczulica - jak nie większa. Przecież ta słynna dziesiona, której teraz już nie ma w zasadzie to były regularne rozboje przy ludziach. Rzadko ktoś reagował - chyba, że byłeś na swoim osiedlu.
  • Odpowiedz
Facet jak sie postawi takim sebixom to musi liczyc sie z tym, ze zaraz dojdzie do mordobicia ;p


@ImperiumCienia: Toteż nie ma co się stawiać sebixom. Nie mówić w ogóle do nich, na sebixy nawet wprost nie patrzeć (kątem oka, by widzieć co robią), skupic się na ofierze.
  • Odpowiedz
@Miscellaneous: Dokładnie, reagują tylko jednostki a reszta ma to w dupie i widzi tylko czubek własnego nosa. Teksty, że ktokolwiek by tutaj bronił nas przed muzułmanami czy się komuś stawiał często gęsto wywołują u mnie śmiech bo nie mają nic wspólnego z prawdą zwłaszcza w kontekście sebków.
Zdrowiej!
  • Odpowiedz