Wpis z mikrobloga

@Crowlek: Przemyśl czy na 100% chcesz na architekturę, to oznacza niezliczoną ilość nieprzespanych nocy, a spedzonych nad szkicami i projektami :p Wiem co mowie, wydzial mechaniczny here i pluje sobie w brode przez rysunek techniczny.
  • Odpowiedz
@Porana123: jakbym napisała że idę gdziekolwiek indziej to już by się zleciało stano innych Poranych123 którzy by odradzali. Luz, wiem co robię i nie trzeba mi doradzać :p
  • Odpowiedz
@Surrealizm: ani to ani to, jak widać od 6 siedzę na mirko, po szkole tak samo. Jak mam klasówki to przejrzą najważniejsze rzeczy, łatwo zapamiętuję więc godzina to max bo pamiętam też dużo z lekcji. No i tak się żyje
  • Odpowiedz
@Crowlek jedyne co Ci mogę radzić to nie trac czasu ma wszystkie przedmioty, to nie ma sensu. Skup się np na tych które będziesz zdawać na maturze i z którymi wiążesz przyszłość na studiach/w pracy. A jak tak Ci nauka łatwo przychodzi to zacznij robić coś poza szkołą średnia. Jakieś własne projekty itp spinanie się o szóstki że wszystkiego nie ma sensu
  • Odpowiedz
@Crowlek
Mikro jak zwykle - najbardziej zaplusowane posty jadace po Tobie.

Ucz sie. Po pierwsze to nawyk dbania i bycia dobrym w tym co sie obecnie robi a po drugie to ze jakis fagas jeden z drugim robi ponad srednia krajowa po szkole do ktorej dostaly sie same patusy to wyjatek zdecydowanie rzadszy niz czlowiek ktory juz w szkole sredniej jest dobry, potem dostaje sie na uczelnie i generalnie nie musi pokazywac
  • Odpowiedz