Wpis z mikrobloga

@Dahek: Ja mam usprawiedliwione bo się opierdzielałem na dwujach, aczkolwiek matura z fizy na której byłem 2 razy na lekcjach i miałem 2, sobie ją wziąłem dla jaj to miałem 50% :D matma 70 coś, reszta na 100%... a tak to bezrobotny od września bo sobie szukam fajnej roboty, cv puste czyli nie zaistniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) - a nie oficjalnie to ciiicho sza #pdk
@Dahek: Dałem przykład tylko że życie zweryfikuje te oceny, jedna kumpela co ww. To teraz siedzi sobie w biurze za najniższą krajową i już tam zostanie raczej, druga co miała same 6 w gimbazie siedzi teraz na kasie już 4 rok z kredytem i raczej też zostanie. Ja nie mówię że to źle dla nich czy ich wyśmiewam broń boże, ale chodzi mi że oceny nie zawsze idą w parze z
@Grzesiek_astronaut: oceny w zaden sposob nie beda zweryfikowane zyciem, bo ocena okresla bardziej wklad pracy i rzeczywiscie w pewnym sesnie moze pokazywac cechy jak pracowitosc np. ktore sie przydaja w prawdziwym zyciu, ale jest szereg innych zmiennych ktore potem ukazuja kto jest bardziej zaradny i umie sobie poradzic z problemami etc. Takze i Tobie zycze zebys znalazl sobie ta prace, skoro ledwo Ci sie udawalo to znaczy ze umiesz sobie radzic
@Visavis: liceum w 30k mieście, kiedyś było w pierwszej piątce najlepszych w województwie a jak teraz to nie wiem, ale akurat moi nauczyciele dostają nagrody bo ich uczniowie wygrywają olimpiady wiec nie jest to liceum w Bździągwie Górnym jak określiła to kolezanka wyżej