Wpis z mikrobloga

@Crowlek: a historia/historia sztuki nie? czy tylko na PK tego wymagają? od siebie - do rysunku się jak najbardziej przyłóż, na PK dwie 4 i masz dzienne raczej zapewnione, choć ja zdawałam kilka lat temu i komisja mogła się zmienić, ale jak wszystko na rozszerzony sobie dajesz to spokojnie, ja matematykę miałam podstawę.
@Crowlek tylko tutaj i nie wiem czy bym zmieniła (chyba tylko na zagraniczną, hopsaj od razu na erasmusa lub inną wymianę jak będziesz mogła i uczelnia dobrze dokłada), ze wszystkich uczelni dociera do mnie, że potrafi być absurdalnie :D No doooobra, teraz złożyłabym też na wrocławską, piękny tam mają wydział, a i miasto lubię. Z czego są rysunki w Poznaniu? W Krakowie martwa i projekt, zwykle raczej małej architektury (polecam flakon na
@lunaria: martwa i rysunek z wyobraźni lub martwa i rysunek postaci. Z wyobraźni słyszałam ze mogą dać m.in. pokoj renesansowy lub projekt przystanku autobusowego więc ciekawie c: a skończyłaś kierunek już? Masz juz jakieś plany co do przyszłości?
projekt przystanku jest raczej powszechny, ale pokój renesansowy? wut? na co to komu? nie, jeszcze nie, miałam trochę przygód osobistych, niestety, po drodze. co do przyszłości - tak mnie powiodło ostatnimi czasy, że nawet nie myślę, potrzebuję teraz na studiach zarabiać, to w tej branży, co się aktualnie krzątam, jest mi bardzo dobrze, a i dodatkowo coś za wnętrza zawsze wpadnie :) Na szczęście jak się odwidzi bycie typowym architektem, to ma
znam ludzi co tez takie mieli, ale ich matura zweryfikowala, takze lepiej w kontekscie matury mysl, a nie jakies tam ocenki, ocenki nic nei sa warte potem, rob sobie arkusze maturalne etc. inaczej nawet milion pincet sto dziwincset piatek Ci nic nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: Peperomia, elementubioru +15 innych


@Dahek: Ja znam takich co zweryfikowało życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)