Wpis z mikrobloga

skoro ledwo Ci sie udawalo to znaczy ze umiesz sobie radzic z przeciwnosciami


@Dahek: Źle zrozumiałeś, mi się nie ledwo udawało, tylko wymierzone na tyle ile trzeba było żeby przejść :) i dostać się na studia (nie chcę się rozpisywać czemu uwaliłem akurat na końcu, ale wojna z promotorem w dużym skrócie który był idiotą) Też mógłbym mieć same 5tki z palcem w ***** ale szkoda mi było czasu, wolałem sobie
@Crowlek: Te 70% z maty to podstawa czy erka? Pochwalisz się miastem/regionem? U mnie w okolicy wszędzie szóstki dawali tylko za "wybitne osiągnięcia" :-(
@Lombo: czy trudna to nie wiem, może jakbym coś powtórzyła to lepiej bym napisała, ale i tak napisałam najlepiej w klasie więc się cieszę. Nie chciałam się przygotowywać żeby zobaczyć co jeszcze musze poćwiczyć, jakie zadania porobić itp c:
@Dahek: @Crowlek: w sumie to tylko matura oceny sa gowno warte w perspektywie czasu. Po 6 latach od matury smiac mi sie chce jak mysle o zakresie wiedzy i programie nauczania.
Jednak polski i angielski na maturze to basic, zabawa jest z chemia biologia czy historia, no i szanuje ludzi ogarniajacych matme mocno bylo kilka osob ktore rozwiazywaly jakies dziwne rzeczy z rozszerzenia i twierdzenia i bylo to mocno ciekawe.