Wpis z mikrobloga

Jeśli uważasz, że dystans do siebie i do tego co się robi to coachingowe gówno to chyba jednak też masz problemy ze swoim ego.


@elementubioru: Nie dystans do siebie, tylko takie tanie analizy psychologiczne. To wszystko są potrzebne umiejętności, ale ludzie je przez tysiące lat zdobywali w ciągu życia naturalnie. Poza tym różne zawody mają różną specyfikę i wymagają różnych kompetencji, które zdobywa się w różny sposób. Niedobrze mi się robi,
  • Odpowiedz
@Shatter: 31 godzin tygodniowo
@AryaStark: nope, tylko rozszerzone przedmioty i te z podstawy + dodatkowy język, wf, religia i historia
@k0n1k: nowy system
@Cripex: te 4 oceny są na nowy semestr
@Elusznik: 30k mieszkańców, 4 licea
@elementubioru: od tego jest tag #chwalesie, poza tym kolega nigdzie nie zaatakowałam żadnej osoby, wypraszam sobie
@przypadkowylogin: próbne rozszerzone w domu robimy, architekturą się interesuję, podoba mi się
  • Odpowiedz
@Crowlek: Fakt, że masz 70% z podstawowej matematyki dyskwalifikuje cię z czegokolwiek wymagającego posiadania mózgu, a nie lizania pachwin o dobrą ocenę. Zainwestuj w siebie, zapisz się na kurs parzenia kawy i obsługi worda.
  • Odpowiedz
@Crowlek: mam nadzieję, że poza rysowaniem lubisz urzędnicze sprawy, babranie się w papierach. Podoba się Tobie budownictwo i wszystkie podobne tematy związane z "budowaniem". Do tego znajomość programów komputerowych pomaga - wiadomo, możesz nauczyć się tego podczas studiowania, ale znam wiele osób, które zupełnie inaczej wyobrażały sobie studia na architekturze. Po skończeniu studiów wiele osób dostaje oferty 1500zł albo staż no chyba, że ich portfolio jest naprawdę dobre to kończą jako
  • Odpowiedz
@tahti: ale dlaczego mnie atakujesz? Jak już pisałam wyżej do tej oficjalnej próbnej matury się nie przygotowywałam bo chciałam zobaczyć co muszę powtórzyć i czego jeszcze nie łapię. Na lekcjach robimy dużo arkuszy i uwierz mi nie schodzę poniżej 90%
@gumeko: tak jak na każdych studiach
  • Odpowiedz
@gumeko: Nic to, pochwal się świadectwem maturalnym, bo to jest jedyna rzecz mająca na cokolwiek wpływ na twoim etapie życia i ścieżki zawodowej. Bo oceny będące subiektywnym wyznacznikiem sympatii nauczyciela do ucznia nie są w żaden sposób ważne. Więc w twoim lanszdjęciu jedyne co jest ważne i na co powinno się zwrócić uwagę, to mega słabo napisana matura z matematyki na poziomie podstawowym. A z twoich postów wynika, że jesteś
  • Odpowiedz
@tahti: to chyba miało być do mnie
Przeczytałeś w ogóle co napisałam wyżej czy dalej będziesz tylko pisał że napisałam MEGA SŁABO (XD) maturę na poziomie PODSTAWOWYM?
  • Odpowiedz