Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanko to wszystkich samotnych z wyboru, stulejarzy i innych piwniczniaków. Jak odpowiadacie, gdy ktoś was pyta lub szydzi, że dlaczego, po co i na co nie macie dziewczyny?
Ja się wam przyznam, że na początku mnie to ruszało, ale teraz mówię cokolwiek: żadna nie spełnia moich wymagań, wszystkie to #!$%@?, lubię chłopców itd. :) W zależności, kto mnie pyta.
"#!$%@?" są dobre na gości, co mają córki na wydaniu :D
"Wymagania", gdy pytają cie inne laski.
"Lubię chłopców" - inne losowe homofobiczne osoby i laski.
Naprawdę i szczerze mnie to #!$%@?, jestem sam z wyboru, ale szukam fajnych pomysłów. Na pewno mnie nie zawiedziecie :)
#stulejacontent #tfwnogf #tfwnobf #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 29
Nikt ze mnie nie szydzi, jestem tak odmienny, że dla ludzi to całkiem oczywiste, że dziewczyny nie miałem, nie mam i prawdopodobnie się to nie zmieni.
A jak ktoś mi doradza podrywanie, to mu mówię, że trzeba mieć jakiś punkt zaczepienia, cokolwiek żeby nawiązać z laską kontakt. Ja nie mam nic takiego, ani zwierzaka, ani pasji łączącej ludzi, ani talentów do zaprezentowania.
Grzech: Ja zazwyczaj mówię prawdę, tzn. że jestem "samotny z wyboru" - swojego i ich. Swojego - bo za bardzo cenię wolność i chęć rozwijania siebie oraz swoich pasji - i "ich" - bo jak już przypadkiem trafiłem na kilka egzemplarzy wartych mojej uwagi i woli walki - to coś nie pykło. Oczywiście, ja sobie nie mam nic do zarzucenia - więc z "ich" wyboru ;) #pdk No ale, ważne, aby
OP: @jonasz123: No to grubo jedziesz :D
@yourgrandma: 3/10 :)
@pietryna123: za poważnie :)
@Tasanga: Szacun.
@Nerevarn: 4/10 :)
@Seksualna_Czekolada: ujdzie :)
Panowie, czemu tak poważnie od razu :) Trzeba się tym bawić i oddawać ze zdwojoną siłą! Szczerze, to nigdy mnie to aż tak nie ruszało, jak niektórych z was tutaj. Mówienie komuś, że się jest nic niewartym człowiekiem, to naprawdę słabe. W sumie