Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki powiedzcie mi czy ja za dużo wymagam od kobiety? Jestem z moim #rozowypasek już dwa lata, ja lvl 22, ona 21, oboje studenci. Od jakiegoś czasu dociera do mnie coraz dobitniej to, że do siebie nie pasujemy. Mieszkamy ze sobą już od roku i problem w tym że nie mamy wspólnych zainteresowań, a właściwie ona ich w ogóle nie ma. Nie interesują ją jej studia, nie ma koleżanek, czasem obejrzy m jak miłość i to wszystko. Ja przejrzę wykop, uczę się języków, moje studia mnie interesują i chcę podążać w tym kierunku, interesuję się piłką, polityką, czytam książki itd. a ona nic. Jak zaczynam temat o czymkolwiek co mnie zaciekawiło, nawet jak mam jakąś ciekawostkę czy fajny filmik to ona potrafi powiedzieć "nie chce tego słuchać", "nie opowiadaj mi tego", "nie interesuje mnie to". I to sprowadza się do tego że można z nią pogadać tylko na temat np. co kupić do jedzenia, czy co było na uczelni (oczywiście ona głównie opowiada bo jak ja zaczynam to ją to nie interesuje). Nie mówi mi tego złośliwie tylko po prostu ma #!$%@? na moje zainteresowania. Nawet głupi film jak wybieramy to "nie z napisami", "nie chce niczego ciężkiego, obejrzyjmy komedie romantyczną" i tak zawsze. Jest miła, w sumie dba o mnie ale smutno jak nie można o niczym pogadać. Umowę mamy do lipca a ja nie wyobrażam sobie mieszkać w jednym pokoju i dzielić jedno łóżko z kimś z kim nie jestem, a piszę to dlatego że uświadomiłem sobie że na dłuższą metę nie chcę być z kimś kto się nie rozwija albo chociaż nie podziela żadnego z moich zainteresowań (nawet ostatnio zmieniło się jej poczucie humoru i żadne ambitniejsze żarty nie śmieszą tylko jakieś głupie kotki na youtubie). Czy mam rację że chcę to zakończyć wraz z końcem wynajmu? Czy naprawdę większość kobiet taka jest? Jest moją pierwszą dziewczyną i dalej mnie pociąga ale jednak sam seks to nie wszystko...

#zwiazki #rozowepaski może troche #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem tak, moja pierwsza dziewczyna była zajebiście mądra, języki zainteresowania, matura z matmy na 100%, super się z nią gadało, potrafiliśmy całe noce przegadać, ale na dłuższą mete nie do życia, cały czas problemy, a nawet jak ich nie było to wynajdywała, bo źle spojrzałeś, bo jesteś taki, taki a może nie mogłeś mieć innej a może byś chciał taką a taką #!$%@? nie do wytrzymania.
Jak masz spokojną dziewczynę,
OP: @pitiriri plany ma, na firmę zupełnie nie związaną ze studiami i to jest kolejny temat do rozmowy jak już gdzieś pracuje, to rozmawia tylko o tym, ale słuchać dalej nie chce
@Dirty_Digger ale może ja sobie wyżej stawiam jakąś więź intelektualną niż seks
@spokojnie_to_ja to nie jest hierarchia w żadnym wypadku. Ciągle się waham bo to mój pierwszy poważny związek, nie wiem czy mam szansę znaleźć kogoś o kim gdzieś