Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki powiedzcie mi czy ja za dużo wymagam od kobiety? Jestem z moim #rozowypasek już dwa lata, ja lvl 22, ona 21, oboje studenci. Od jakiegoś czasu dociera do mnie coraz dobitniej to, że do siebie nie pasujemy. Mieszkamy ze sobą już od roku i problem w tym że nie mamy wspólnych zainteresowań, a właściwie ona ich w ogóle nie ma. Nie interesują ją jej studia, nie ma koleżanek, czasem obejrzy m jak miłość i to wszystko. Ja przejrzę wykop, uczę się języków, moje studia mnie interesują i chcę podążać w tym kierunku, interesuję się piłką, polityką, czytam książki itd. a ona nic. Jak zaczynam temat o czymkolwiek co mnie zaciekawiło, nawet jak mam jakąś ciekawostkę czy fajny filmik to ona potrafi powiedzieć "nie chce tego słuchać", "nie opowiadaj mi tego", "nie interesuje mnie to". I to sprowadza się do tego że można z nią pogadać tylko na temat np. co kupić do jedzenia, czy co było na uczelni (oczywiście ona głównie opowiada bo jak ja zaczynam to ją to nie interesuje). Nie mówi mi tego złośliwie tylko po prostu ma w------e na moje zainteresowania. Nawet głupi film jak wybieramy to "nie z napisami", "nie chce niczego ciężkiego, obejrzyjmy komedie romantyczną" i tak zawsze. Jest miła, w sumie dba o mnie ale smutno jak nie można o niczym pogadać. Umowę mamy do lipca a ja nie wyobrażam sobie mieszkać w jednym pokoju i dzielić jedno łóżko z kimś z kim nie jestem, a piszę to dlatego że uświadomiłem sobie że na dłuższą metę nie chcę być z kimś kto się nie rozwija albo chociaż nie podziela żadnego z moich zainteresowań (nawet ostatnio zmieniło się jej poczucie humoru i żadne ambitniejsze żarty nie śmieszą tylko jakieś głupie kotki na youtubie). Czy mam rację że chcę to zakończyć wraz z końcem wynajmu? Czy naprawdę większość kobiet taka jest? Jest moją pierwszą dziewczyną i dalej mnie pociąga ale jednak sam s--s to nie wszystko...

#zwiazki #rozowepaski może troche #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież widać po twoim wpisie, że podjąłeś już decyzję. Jesteś młody, znajdziesz kogoś, kto bardziej Ci odpowiadan i kogo pokochasz z całego serca. Tylko proszę, bez takich durnowatych pytań:

. Czy naprawdę większość kobiet taka jest?


Bo jak widać wykop już swoje zrobił i masz spaczony obraz kobiet...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
OP: @paziu moje zainteresowania nie są tematem dyskusji, dlatego nie czułem potrzeby wypisywania wszystkich moja Ty alfo i omego ( ͡ ͜ʖ ͡)
@spokojnie_to_ja w sumie to 3,5 razy na tak, ja chyba rzeczywiście podjąłem decyzję ale zupełnie nie wiem jak mam zakończyć ten związek. Nigdy nie byłem w takiej sytuacji a jednak nadal bym chciał żeby była dla mnie kimś bliskim... chociaż to
  • Odpowiedz
UkrytaSamica:

nawet jak mam jakąś ciekawostkę czy fajny filmik to ona potrafi powiedzieć "nie chce tego słuchać", "nie opowiadaj mi tego", "nie interesuje mnie to"

Jestem różowym i też zdarzało mi się mówić tak do swojego niebieskiego. Ale to już było na finiszu naszego związku, kiedy zdałam sobie sprawę że jednak do siebie nie pasujemy i nawet nie chciało mi się na siłę udawać zainteresowania, co wcześniej robiłam. Także nie jest
  • Odpowiedz
@paziu moje zainteresowania nie są tematem dyskusji, dlatego nie czułem potrzeby wypisywania wszystkich

@AnonimoweMirkoWyznania: alez sa, w koncu tak bardzo sie do niej porownujesz, zeby wyjsc na tego lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przy okazji tego tekstu wyszlo szydlo z wora jak k---a plytki jestes, gosciu xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania, absolutnie nie wymagasz za dużo, spróbuj z nią pogadać i delikatnie dać jej do zrozumienia co myślisz, ale tak, zeby to było jasne. Wbrew pozorom różowe nie zawsze łapią o co chodzi i jakie ktoś ma zarzuty wobec nich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a nie wydaje Ci się, że lepiej byłoby z nią po prostu o tym porozmawiać? Może ma zainteresowania, ale nie mówi Ci o nich, bo myśli, że Ciebie to nie obchodzi? Nie wiem, zdaje mi się, że bycie przebojowym człowiekiem nie jest na szczycie pragnień każdego. Może po prostu macie różne temperamenty i dlatego tak bardzo Ci to nie odpowiada - najwidoczniej już ją skreśliłeś i teraz szukasz potwierdzenia,
  • Odpowiedz
@mopo: Nie musi miec przeciez jakis wybitnych zainteresowan. Wazne, zeby chociaz ogarniala podstawy czy to sportu, polityki, kultury itp. Nie kazdy musi miec wyspecializowane hobby, ale zeby nie moc porozmawiac praktycznie o niczym, nie miec wlasnego zdania na wiele spraw to jest powazny problem i nie wiem jak z taka osoba budowac relacje. Chyba tylko taka oparta na seksie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja często widzę coś takiego u facetów. Żadnych zainteresowań, żadnych ambicji, a co się zaproponuje to "nie" bo im się nie chce. Nie mówię, że zawsze trzeba mieć 100 extramalnych hobby, ale skoro nawet o zwykłych rzeczach nie możecie pogadać ani pożartować to trochę słabo. Moim zdaniem jeśli nie ma rozmowy i porozumienia to na samym seksie się związku nie uciągnie. Mam wrażenie, że stałeś się dla dziewczyny meblem
  • Odpowiedz