Wpis z mikrobloga

Serio? Na głównej promowany jest wpis, którego pierwszym zdaniem jest, że autor kogoś "zgasił lepiej niż okres płonący konar"? Serio?

Zazwyczaj nie wypowiadam się na temat poziomu mikrobloga, afer, działania administracji Wykopu ani komentarzy pod znaleziskami. Ale czasami granice dobrego smaku przekraczane są za bardzo. Stało się to już nie raz, a tym razem nie wytrzymałem i muszę wyrazić swój sprzeciw wobec takiego działania administracji.

Dużo się narzeka na "obniżający się poziom". W jaki sposób poziom tego miejsca ma się nie obniżać, jeśli promowane są takie treści? Słyszał ktoś jeszcze o Netykiecie? Odechciewa się tutaj wchodzić, jak się widzi takie rzeczy. To, że takie treści znajdują poklask pewnej części użytkowników mikrobloga, to nie znaczy, że mają być promowane. Wstyd.

Ku potomności załączam zrzut ekranu poniżej.

#mirko #wykop #gruparatowaniapoziomu
Al_Ganonim - Serio? Na głównej promowany jest wpis, którego pierwszym zdaniem jest, ż...

źródło: comment_Bg4OE11PUpyuwHZlSONw8ROtKAr2lbLH.jpg

Pobierz
  • 28
@WuDwaKa: może, czy to za każdym razem robi? Bo to jest różnica. Przy okazji żalę się z powodu słabego działania Wykopu dla mnie. Żalę się tutaj, bo normalnie wszyscy mnie ignorują, to może tutaj mnie zauważą :P
@Al_Ganonim: Ja tam już w sumie przestałem od tego miejsca wymagać za wiele. Jedyne co jeszcze robię to blokuję głupie tagi, a czytam sobie tylko te, wpisy które wnoszą coś ciekawego. Faktycznie 80% treści mogłoby się tu nie ukazać i nikt na tym by nie stracił. Autor wpisu zaś może dopisze sobie drugie "niezwykłe" osiągnięcie w życiu jaką jest główna.