Wpis z mikrobloga

@WilecSrylec: @Vault-Tec: @stassma: @Kpiker: @CherryLipstick: @harpiowata: @WilecSrylec: @kulaty: @Infirmitate: @nocnica: @Aztek2201:

Gdy temperatura spada poniżej 18 stopni (mogę się mylić co do tych 18, lecz jest takowy pułap) zajęcia lekcyjne nie mogą być prowadzone a uczniowie muszą byc przeniesieni do cieplejszych pomieszczeń albo zwolnieni do domu. Been there, done that.

Polecam przedzwonić do kuratorium w tej sprawie. Wyziębienie nie wpływa dobrze
@Chaczins: Wiesz wszystko byłoby ok, tylko jestem teraz w klasie maturalnej, a czasu na odrobienie zajęć nie ma. Nikomu też nie uśmiecha się potem siedzieć po 12h w szkole by odrobić to co straciliśmy.

Nie znam się na tym, ale wymieniana jest cała instalacja link link2, a nie tylko same grzejniki.

Mi w sumie sama sytuacja nie przeszkadza, bo rzadko marznę, ale takiego chamskiego wpierania, że

Uczniowie sami wychodzą z
@WilecSrylec:

Już spiesze z wyjaśnieniem, co mnie w takich sytuacjach niemiłosiernie #!$%@?.

" Z informacji które uzyskałem, temperatura w placówce nie spadła poniżej 18 stopni Celsjusza. Ponieważ w związku z pogodą taka sytuacja może wystąpić, Wydział Inżyniera Miasta wraz z wykonawcą inwestycji podejmie wszelkie działania –poprzez montaż tymczasowych urządzeń grzewczych - aby taka sytuacja nie zaistniała. Jednocześnie firma wykonująca termomodernizację placówki zobligowała się do jak najszybszego jej zakończenia - co powinno
@WilecSrylec:

Jak twierdzi UM, pieniądze dostali pod koniec czerwca, a do kwietnia muszą je wykorzystać.


Od czerwca do dzisiaj upłynęło wieeeele wody w Wiśle. Ja rozumiem procedury przetargowe, papierologie - ale jeżeli coś ma się odbywać niezgodnie z literą prawa, to lepiej aby nie odbyło się w ogóle. Skoro fundusz nie wystarczał na zapewnienie w tym czasie 1. Alternatywnego ogrzewania, 2. Firmy oferującej i zobowiązującej się do realizacji w odpowiedniej jakości,
@WilecSrylec: Nie rozumiem postępowania waszej #!$%@? dyrekcji szkoły.

Z resztą, jeżeli idziesz do matury w tym roku, czyli egzaminu dojrzałości - powinieneś też cechować się tym że bierzesz za siebie odpowiedzialność. Skoro wszystkim wam jest źle, a nikt nie robi z tym nic za bardzo bo "nie chce mi się potem siedzieć 12 godzin" - to siedźcie w mrozie i marznijcie.

Za kilkanaście lat odczujecie konsekwencje takich działań i wyborów -
@Chaczins: Dyrekcja jak dyrekcja, wszędzie taka sama bo po znajomości, ale problemem jest to że materiał z klasy 3 jest ogromny, a czasu mało. Jeśli zamkną szkołę na 2 tygodnie to równa się to ze stratą 12h matematyki, 10h fizyki i kilkunastu godzin przedmiotów mniej ważnych.

Skoro wszystkim wam jest źle


Mi ta sytuacja nie przeszkadza, bo ja nie marznę. Dopiero dzisiaj ubrałem bluzkę z dłuższym rękawem. Bardziej kisnę z całej
Z całym szacunkiem, ale po 12h godzinach lekcji można dostać #!$%@? i nic się nie nauczyć. Łatwo tak powiedzieć, ale odrobić to sobie mogą panie sprzątaczki robiące swoją robotę mechanicznie, a nie siedzieć i myśleć nad zadaniami.


@WilecSrylec:

Jeszcze zatęsknisz xD
@Chaczins: A mnie uj strzela bo u mnie w bloku też zabrali się za wymianę instalacji. Zaczęli na początku października. terminy wymian grzejników rozpisane do końca miesiąca. Więc grzać zaczną pewnie dopiero w listopadzie.
I co robić? Piździ jak w kieleckim.
Nikt nie przewidział, że jednak w październiku może być zimno? Nie dało się latem? No coż, pewnie Januszex miał terminy tylko teraz ( bo kto mądry wymienia grzejniki jak jest