Wpis z mikrobloga

Powoli zaczyna mnie #!$%@?ć że z gościa który spożywa alkohol u siebie w domu i to transmituje w sieci robi się totalnego kryminaliste gorszego od liderów kiboli, kobiet promujących e-prostytucje wśród młodych nastoletnich dziewczynek, sutenerów którzy mają na koncie wyroki za porwania kobiet, narkomanów, sterydziarzy, dziwkarzy którzy zostawili dzieci i rodzinę dla internetowego poklasku, osób promujących łamanie prawa i promotorów pato -prawilniactwa wśród nieletnich. #!$%@? to jest absurd
#danielmagical #famemma
  • 25
@raszko754: Dla Ciebie to jest gosc ktory pije w domu, ale prawda jest taka ze masz tam przemoc fizyczna, przemoc psychiczna i totalne upokarzanie ludzi. Odbiorca sa dzieci a sprawa jest medialna bo to patologia. Nie bez powodu YouTube go wykasowal ze swojej platformy juz kilka razy a on tylko omija bany.
@raszko754: Dauniel to wzorowy obywatel Torunia. W ramach walki z szarą strefą , nieuczciwymi rencistami i pracodawcami doniósł na konkubenta swojej matki, że ten pobiera rentę i równocześnie nielegalnie pracuje na czarno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czerwone_Stringi: Oczywiscie ze go dzieci ogladaja. Magical mial juz wielokrotnie banowane konta, nie wiem ktore to juz jego zbanowane konto, pewnie z 10-te. Dalej co to zmienia, platforma go zbanowala dawno temu. Nitro tez ma bana, a przemocy na streamach nie bylo.
@nukey: Na galach pija alkohol, i znecaja sie psychicznie i fizycznie nam chorymi ludzmi? Daj jakiegos shota.

nie bylo przemocy psychicznej u nitra? xD


Ja pisalem o przemocy fizycznej. Psychiczna oczywiscie ze byla, dlatego mu kanal zablokowali za całokształt.