Wpis z mikrobloga

Leci właśnie w telewizji taka reklama leku, w której facet buduje z dziećmi domek na drzewie. Nagle ni z gruchy, ni z pietruchy wpada pani mama i mówi "weźcie Tofika do pomocy!". Tak, dobrze myślicie - Tofik to pies.

I właśnie dlatego kobiety nie zajmują stanowisk kierowniczych. Zero pomyślunku, zero organizacji. Postępują tylko w zgodzie z emocjami. "Weźcie Tofika do pomocy". Bo co, bo jest samotny? A co on #!$%@? zrobi z tymi swoimi łapami bez przeciwstawnych kciuków? Będzie układał deski? Wbijał gwoździe? Ułoży elegancko parkiet? Zbije drabinę? Położy bejcę? Odpowiedź brzmi - nie, bo to jest #!$%@? pies. Pracownik bez umiejętności to żaden pracownik. Trzymanie kogoś z litości krzywdzi nie tylko jego, ale i jest obciążeniem dla całego przedsięwzięcia.

Dlatego gdy następnym razem zobaczę reklamę społeczną na temat równouprawnienia w pracy będę miał w głowie tę tępą #!$%@?ę, która kazała zatrudnić psa na budowie. Psa na budowie. No absurd.
#przemysleniazdupy
  • 58
@Ojcomitam: a może to jest właśnie perspektywiczne myślenie? Może x lat temu też ktoś powiedział "weźcie psa do policji" i spotkało się to z odzewem "psa #!$%@?, do policji? a co taki jamnik umie kajdanki zakładać? przestępców łapać? haha może jeszcze tym swoim super czujnym nosem narkotyki wywąch..." i ciach! jest nowe zastosowanie! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Może na budowie takiego psa nauczyć przynoszenia i odkładania na
@ladzik: zawsze poes może sprawdzać czy konstrukcja jest solidna. A jak się #!$%@? to pies się wylize a człowiek nie :<
@Ojcomitam: to tak jak górnicy do kopalni brali kanarki. kanarki #!$%@? xD ale nie robili im małych kolofow by kopaly tylko miały umierać jak by było za dużo niebezpiecznego metanu
@Ojcomitam: Ja też miałam rozkminę "po #!$%@? im tam pies" jak widziałam tę reklamę. Ale to nie jest autonomiczna decyzja kobiety z reklamy xD tylko zjaranych copywriterów w agencji reklamowej. Wyobrażam sobie coś w stylu: ej, i żeby było bardziej familijnie, to niech poda im psa hehe, każdy bogaty leming z przedmieścia ma bachory i psa, tylko jak usprawiedliwić psa w reklamie leku na przeziębienie??? Dawaj, zrobimy że niby ona taka