Wpis z mikrobloga

Leci właśnie w telewizji taka reklama leku, w której facet buduje z dziećmi domek na drzewie. Nagle ni z gruchy, ni z pietruchy wpada pani mama i mówi "weźcie Tofika do pomocy!". Tak, dobrze myślicie - Tofik to pies.

I właśnie dlatego kobiety nie zajmują stanowisk kierowniczych. Zero pomyślunku, zero organizacji. Postępują tylko w zgodzie z emocjami. "Weźcie Tofika do pomocy". Bo co, bo jest samotny? A co on #!$%@? zrobi z tymi swoimi łapami bez przeciwstawnych kciuków? Będzie układał deski? Wbijał gwoździe? Ułoży elegancko parkiet? Zbije drabinę? Położy bejcę? Odpowiedź brzmi - nie, bo to jest #!$%@? pies. Pracownik bez umiejętności to żaden pracownik. Trzymanie kogoś z litości krzywdzi nie tylko jego, ale i jest obciążeniem dla całego przedsięwzięcia.

Dlatego gdy następnym razem zobaczę reklamę społeczną na temat równouprawnienia w pracy będę miał w głowie tę tępą #!$%@?ę, która kazała zatrudnić psa na budowie. Psa na budowie. No absurd.
#przemysleniazdupy
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ojcomitam: Piękne też jest, że wołają siedzące na zewnątrz dziecko, by wpadło do nich do domku, na co ono im odpowiada

Nie mogę, ja po chorobie.


No widzę, dlatego się #!$%@? hartujesz na zimnie i wejście do domku na drzewie jest nie wskazane bo tam jest sauna lodowa.

Wy głupie #!$%@? od reklam.
  • Odpowiedz
@Ojcomitam: to to był żart? śmieszne byłoby gdyby to była sytuacja z życia a nie reklama bo wtedy nie jest śmieszne. Nie mogłeś się doczekać aż się takie coś wydarzy w życiu i wziąłeś reklamę dlatego? (<- uwaga tu wrzuciłam żart)
  • Odpowiedz
@Ojcomitam: Wiem, że #heheszki, ale ja doskonale rozumiem tą kobitę. Ona po prostu chce się pozbyć z domu psa, tak jak pozbyła się męża i dzieci, żeby jej nie przeszkadzał, więc #!$%@? go z chaty, żeby mieć tą godzinę dla siebie. Psa nie ma w domu, bo gdzieś tam sobie biega, bachory z dala, mąż z dala, a ona cała na biało, #!$%@? sobie w CS:GO xD
  • Odpowiedz
Wydaje mi sie że jest w tym drugie do a nianowicie jesli podejmiemy sie wyzwania jakim jest pies to należy się nim opiekować
Czyż nie tak też to można zinterpretowac?
  • Odpowiedz
Ja czasem do psa mówię "dawaj idziemy do sklepu". Albo jak słyszę pikającą pralkę mówię "dawaj pomożesz mi rozwiesić pranie". I #!$%@? lepiej mi się rozwiesza pranie jak pies leży obok mnie i się uśmiecha. I #!$%@? nie wiem czy op jest #!$%@? i troluje czy jest #!$%@? i nie troluje
  • Odpowiedz
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I DOMKI NA DRZEWIE BĘDZIE MOŻNA BUDOWAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD WEZMĄ PSA NA BUDOWĘ


#pdk
  • Odpowiedz
I właśnie dlatego kobiety nie zajmują stanowisk kierowniczych. Zero pomyślunku, zero organizacji.


@Ojcomitam: (nie widziałem reklamy) i co wzięli? Jeżeli wzięli to znaczy, że na stanowisko kierownicze się nadaje (Albo oni debile wg. Twojego toku rozumowania). Ona pozbyła się zbędnego balastu i może zając się czym chce, a robole #!$%@?ą z psem jak debile... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz