Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: Generalnie to nie dotyczy jedynie Ukrainy czy krajów na wschodzie. Jak się pojeździ po świecie, i później wraca do Polski to jest takie ogromne uderzenie jeżeli chodzi o kontakty z kobietami. I to nie tylko w dużych miastach. Polski są strasznie pretensjonalne, mocno nadęte, często z przerośniętym ego. Ja często tak mam, że po wyjazdach zagranicznych jak wracam, to odechciewa mi się w ogóle kontaktu z krajankami niestety :) One
@wjtk123: ale to działa też w drugą stronę :D Polscy faceci to widać stulejarskie #!$%@?, skoro jedyną szansą na potrzymanie laski za rękę jest wyjechać na dziki wschód i tam zaszpanować cebulionami w portfelu, korzystając z różnicy kursowej. Może od razu jeździjcie do Kazachstanu, tam jeszcze większa bieda, to może będzie wam łatwiej zaliczyć XD

Wziąć się za siebie, bando smutnych przegrywów, to nie będziecie mieli problemu z poznawaniem nowych ludzi,
@wjtk123: no ale wyraźnie widać, że te dziewczyny leciały na niego, bo egzotyka (mityczny zachód) i OP miał dobre warunki (niezły hotel, kasa etc.). Jak człowiek się wyrobi i trochę weźmie za siebie to tak samo będzie łatwo nawiązywał naturalny kontakt w Polsce. No ale łatwiej zwalić wszystko na hurrdurr polki-księżniczki, zamiast popracować nad swoim #!$%@? mentalem :D
Hahah a potem jeden z drugim mizoginem płacze ze Polki wolą zagranicznych i że zagraniczny wolą Polki, a sami łapią się na Ukrainki które wezmą nawet mirka 2/10 byle je do Unii wprowadził i dał dach nad głową zanim nie zakręcą się obok kogoś wartego zamążpuścia xD To smutne, że musisz tak obniżać loty i żadnej Polce nie podołałeś, wyrywanie "ruskich" to jak gra na kodach.

@Nicrame: Generalnie zwiedziłem 4 kontynenty
MiaRose: Hahaha szukaj tam szukaj, Polki są też nieksiężnoczkowate, piękne i zaangażowane dla Niemców, Brytyjczyków, Norwegów, a o Amerykanach czy Australijczykach nawet nie ma co mówić, po prostu są biletem z katolibanu pod przywództwem kaczafiego z kredytem na 40 lat do cywilizacji i lepszego życia. Uwierz nagle nie wyprzystoniałeś, kobiety tam nie są lepsze, po prostu aby wyrwać się z ukraińskiej biedy zrobią wszystko, nawet połaszą się do Polaka średniej klasy,
OP: @Daleki_Jones: @HotKiciaMrau: @dylon: Jedna miała tyle hajsu, że mogłaby mnie kupić na własność. W głowie była jej tylko zabawa. Druga zarabiała ponad 12k hrywien co na ich warunki jest fortuną, nie w głowie był jej wyjazd gdziekolwiek. Na Ukrainie wiele się zmieniło, przyznam, że też miałem takie wyobrażenie jak wy, że każda leci na kasę i tylko chce mnie wydymać i kopnąć w dupę. Oczywiście, że faceci
@AnonimoweMirkoWyznania: Nic nowego w twoim rozważaniu, dla Polaków Ukrainki są wzorem dla kobiet i takiet tam. Śmieszy mnie to, jak ukrainka zdobywa bolca na boku i odrazu jest nazywana nie ukrainką, a polką. XD Poza tym sporo ukrainek są prostytutkami, i nie wychodzi to na jaw.
Ale żeby nie psuć Ci mniemania o nich, życzę Ci szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: cieszę się twoim szczęściem, jeśli faktycznie tak było, jak piszesz, to widać jesteś interesującą i fajną osobą i po prostu laski na to lecą. Okej. Ale porównywanie Polki - Ukrainki i mówienie że te pierwsze są kiepskie, bo ich nie da się tak łatwo poderwać jest słabe - szczególnie że mimo wszystko na Ukrainie korzystasz z tego, że jesteś "zagraniczny" i jednak przez to bardziej atrakcyjny.

Takie opowieści o łatwych