Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ninakraviz: prawda, też miałam nieprzyjemność mieszkać z Ukrainkami pod jednym dachem. Mnie drażnił dodatkowo ich głośny sposób bycia, jak zaczynała gadać to było ją słychać wszędzie. Śmiesznie było też jak się zeszły koleżanki - każda odwalona i obwieszona złotem, żeby pokazać, że nie jest biedna. Same się przyznawały, że najbardziej im zależy na bogatym mężu. Od tej pory mam uraz do Ukraińców.
OP: @KwadratowyPomidor2 wyłapałeś tylko jedną zarzutkę w zarzutce i się podniecasz jakbyś Ewę Tylman znalazł, konferencję jeszcze zwołaj. W tekście jest jeszcze kilka followupów, a kolejne trzy panny ze zdjęć są dosyć znane ze swojej działalności. Dziwne, że akurat na tym portalu rozpoznano tylko jedną, i to jeszcze tę najmniej popularną. Podejmujesz wyzwanie?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop

@AnonimoweMirkoWyznania: Jestes dla nich ten z zachodu i tyle. Poczuj sie jak alvaro z Hiszpani w Polsce. Tak samo mam z Tinderem gdy przyjade do PL. Dziewczyny same zagaduja, staraj sie, planuja randki same i pokazuja mi miasto i sa naprawde ladne. Wystarczy tylko miec zagraniczno brzmiace imie, mowic po polsku z wyraznym akcentem i byc "inny" niz tutejsi cokolwiek to znaczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gówno prawda, że te dziewczyny są takie, bo lecą na "gości z Zachodu". Trzy najlepsze dziewczyny, które wyrwałem na imprezach okazywały się Ukrainkami mieszkającym od dłuższego czasu w Polsce. Nie dość, że naprawdę niezłe to jeszcze rozmowa z nimi to bajka.