Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Gdy Polki spotykają się z obcokrajowcami to nie wolno krytykować, bo to ich decyzja i nie wolno być prymitywem, a gdy Polacy spotykają się z duewczynami zza granicy, to jest ból dupy ze strony różowych i sugestie, że tamte laski są jakimiś szmatami, w przeciwieństwie do ,,pożądnych" Polek.


@Tical25:
Pobierz
źródło: comment_PdALEBFh4oGu3p1KDd38uesHQMrnscp0.gif
@Geomemnon: friendzone to jest fikcyjny wymysł stulejek, które czepią się każdego wytłumaczenia, czemu nie umieją w #podryw, poza tym najbardziej oczywistym - czyli tym, że prezentują sobą dno umysłowe i nie chcą tego zmienić XD

Zaprzyjaźnić się z dziewczyną to może nie najszybsza, ale bardzo pewna droga do łóżka, ale takie ameby jak wykopki tego nie ogarną, bo #mizoginia motzno :D

No ale jak ktoś oczekuje, że dziewczyna mu sama
@Geomemnon: ale głupota XD Zostałeś friendzonem-podnóżkiem? Super, masz pierwszy, najtrudniejszy etap za sobą - kontakt z panną i dobry wgląd w jej pasje i zainteresowania, to jest zajebista przewaga. #!$%@? na bica, ubierzesz się ładnie, coś ogarniesz z kasą + masz tą przewagę, że dziewczyna cię zna i się dobrze z tobą czuje = viola, bracie, sama się zainteresuje. No ale lepiej marudzić że jest jak jest i czekać aż się
@Geomemnon: no ale nie każdy jest na starcie ogarnięty, jak jest to plus dla niego. Chodzi o biadolenie że "nie można wyjść z friendzone", kiedy właśnie można i to z dobrym efektem, ale stulejki gonna stulej XD #przegryw to stan umysłu jak widać - łatwiej jest wyrywać tanie Ukrainki, niż samemu się poprawić i spojrzeć na problem z innej perspektywy XD XD
@AnonimoweMirkoWyznania: tyle, że zapominasz, że zaszedł tu mechanizm uwielbienia obcokrajowca. Polskie różowe tak samo reagują na obcokrajowców z zachodu albo egzotycznych niebieskich :-)
Także twoje rozumowanie jest wadliwe.
Kolejna rzecz odnośnie hotelu wynika z kursu walutowego i tego, że od 2014 od początku wojny Hrywna poleciała ok 3 krotnie względem złotego. OFc po drodze była duża inflacja na Ukrainie więc ceny suma sumarum nie są aż 3 krotnie niższe ale na
Stalkier: Dobra, to kilka słów ode mnie bo takie #!$%@? odchodzi, że oczy szczypią. Organizuję wyjazdy do Prypeci, więc na Ukrainie jestem dwa razy w miesiącu. Przez ten czas poznałem wiele dziewczyn, z kilkunastoma kręciłem i wiem co im w głowach siedzi.

MIT 1 - Ukraina to kraj trzeciego świata, za dolara będziesz się bawił jak król.
A weźcie sobie wejdźcie na google maps i obczajcie pierwszą lepszą ulicę w centrum
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś zerem w kraju w którym mieszkasz. Nie potrafisz się wybić choć bardzo chcesz być kimś. Jedziesz do biednego kraju i zachwycasz się jak to tam lepiej cię traktują (i dziewczyny i tanie hotele) i jednocześnie psioczysz na kraj w którym nie potrafiłeś nic osiągnąć. Normalnie żal mi ciebie :)
Jedź do Afryki tam będziesz miał jeszcze większe powodzenie. A dziewczyna nie tylko nie będzie księżniczką ale zostanie nawet twoją
Zaprzyjaźnić się z dziewczyną to może nie najszybsza, ale bardzo pewna droga do łóżka, ale takie ameby jak wykopki tego nie ogarną, bo #mizoginia motzno :D


@zagubiony_w_przestrzeni: po tym można już stwierdzić, że nagą kobietę to ty może i widziałeś, ale tylko w formacie .jpg lub .avi

,,Przyjaźń z dziewczyną to bardzo pewna droga do łóżka" XD

Tak, bo wszystkie stulejki, które przyjaźniły się z dziewczynami i nigdy nawet ich nie
Niby były niedostępne na pierwszym spotkaniu, ale wystarczyło powiedzieć magiczne zdanie "będziemy razem" lub "jesteśmy parą" - tak, na pierwszym spotkaniu, i już łóżko uginało się pod miłością "PARY" :)

Ogólnie jakaś część z nich szuka tak naprawdę lepszego życia, mężczyźni z zachodu im to mogą zagwarantować. Widzą w tym swoją szansę. Tylko często taka wizja buduje u nich naiwność, naiwność, która jest wykorzystywana.


@jamaicaknight: Nie to co te głupie Polki
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz coś co działa na nie niczym magnes. Pensje w złotówkach i obywatelstwo unii europejskiej. Ja na ich miejscu też nieba bym ci uchylił by przekonać ciebie do siebie, związać się z tobą i poprawić swoje warunki bytowe. Ciekawe jak zachowują się wobec chłopaków Ukraińców. Świat niestety nie jest kolorowy one mają w tym interes by sie związać z Polakiem.