Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jaki jest sens grać w grę zwaną flirtem na easy mode albo na cheatach? :D Spróbuj poznać jakąś fajną dziewczynę startując z gorszej pozycji (np. jako Polak za zachodnią granicą) to pogadamy ;)


@zagubiony_w_przestrzeni: wcale nie jest z tym jakoś trudniej ;) Przykładowo w takim Berlinie polecą na ciebie całkiem fajne Niemki, Hiszpanki, latynoski, turczynki. W dodatku dupom stamtąd mniej imponuje kasa, bo przeciętny poziom życia mają wyższy + niższe widzialne
Generalnie zwiedziłem 4 kontynenty i doceniłem jakie piękne, zaradne, pracowite mamy kobiety, ale to trzeba faktycznie pobyć, a nie przejechać i wyidealizować jak Polacy Amerykę. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale fapcie sobie do tindera, mniejsza konkurencja dziala tylko na naszą korzyść.


@MamaIKillTheMan: Widzisz, ja tindera w ogóle nie używam. Za granicą bywam bardzo często. Czasami też na dłużej. Nie twierdziłem nigdzie, że rodaczki nie są piękne bo są. Zaradne
@zagubiony_w_przestrzeni:
Widze ze wielu tutaj nie do konca rozumie przeslanie OPa. Tutaj nie chodzi o latwosc w zaciagnieciu do lozka Polek vs Ukrainek. Glownym przeslaniem jest to, ze jest duzo Polek, przynajmniej wg OPa (chociaz ja sie tez z tym zgadzam), ktore mysla ze ladna buzia wszystko zalatwia i nie musza sie nic a nic starac bo grono stulejek bedzie skakac wokol nich.

U Ukrainek, z tego co wyczytalem, jest inaczej.
hurr durr Polki księżniczki, nie pchają się same do łóżka stulejarzom, trzeba się postarać, hurr durr


@kwiati: właśnie, że się pchają, tylko wolą Enriqe i Alvaro niż Maćka czy Wojtka. Dlatego Maciek i Wojtek wolą zwrócić oczy na wschód, niż w Polsce odstawiać cyrki ze staraniem się, gdy byle łepek z zachodu ma wszystko na tacy za samo pochodzenie.

Gdy Polki spotykają się z obcokrajowcami to nie wolno krytykować, bo to
OP: @madry_i_mieciutki: W pełni się zgadzam. Wystarczy wyglądać przyzwoicie, dobrze się ubierać i dużo łatwiej jest nawiązywać relacje z kobietami z zachodu, niż z Polkami. Te teksty obruszonych kobiet to chyba taki mechanizm obronny. Faceci na zachodzie przez bezstresowe życie tracą coraz więcej męskich cech i stają się zwykłymi #!$%@?. Wystarczy wykazać trochę inicjatywy, być zdecydowanym, pewnym siebie i kobiety mają mokro w majtkach, bo tego im brakuje. Dlatego tak
D Polscy faceci to widać stulejarskie #!$%@?, skoro jedyną szansą na potrzymanie laski za rękę jest wyjechać na dziki wschód i tam zaszpanować cebulionami w portfelu, korzystając z różnicy kursowej.


@zagubiony_w_przestrzeni: no tak, bo Hiszpanie, Anglicy, Włosi czy nawet Niemcy wcale i nigdy nie przyjeżdżają do nas na łatwe dymanie i u nich to lepiej wygląda niż w Polsce.

Jeśli Ukrainki są szmatami, a Polacy stulejarzami, bo się spotykają ze sobą